Kur ilsėtis? Populiariausios kelionių kryptys liepos mėnesį

Populiariausios kelionių kryptys / Organizatorių nuotr.
Populiariausios kelionių kryptys / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2018-06-15 14:18
AA

Vasara – tai atostogų metas, kuomet daugelis šeimų atsipalaiduoti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasisemti naujų jėgų išvyksta į užsienio šalis. Pastebima tendencija, jog liepos mėnesį populiariausios atostogų kryptys išlieka į tas šalis, kuriose vyrauja pakankamai aukšta oro temperatūra, o jų krantus skalauja jūra arba vandenynas.

Saulėtas, šiltas oras, skanus maistas, geras aptarnavimas ir šeimoms su vaikais pritaikyti viešbučiai yra tai, ko dažniausiai reikia atostogaujantiems. Bet kokios kelionės į užsienį kaina priklauso nuo jos trukmės, pasirinktos klasės viešbučio, maitinimo tipo bei keliaujančiųjų skaičiaus. Esant dideliam norui ir poreikiui pailsėti svečioje šalyje, gali tekti plačiai atverti piniginę, o santaupų šiek tiek pritrūkus, sprendimu gali tapti kreditas, finansuojantis didesnių planų įgyvendinimą. Daugiau informacijos apie kreditus rasite čia. Taigi, nusprendus vykti į kelionę ir turint pakankamą finansų kiekį, telieka pasirinkti norimą aplankyti užsienio šalį.

Liepos mėnesį visuomet geras oras karaliauja Graikijoje bei aplinkinėse jos salose kaip Kreta ar Rodas. Šalyje apstu aukštos klasės viešbučių, kurie pritaikyti ne tik suaugusiems atostogautojams, bet ir vaikams. Jeigu kelionės metu norima ne tik mėgautis jūra, saulės spinduliais, bet ir pažinti istorinę miesto pusę – Graikija tampa puikiu atostogų krypties pasirinkimu.

Didžiausia Graikijos sala – Kreta / Eglės Skiparytės nuotr.

Vienas seniausių Europos miestų Atėnai – iki šiol pritraukia nemažai turistų iš viso pasaulio tokių didingų pastatų kaip Akropolis dėka, kuris senųjų civilizacijų laikais buvo graikų visuomeninio gyvenimo centras. Mėgstantys aktyvų poilsį Graikijos saloje Rode tikrai nenusivils, kadangi ne viename įspūdingo grožio paplūdimyje renkasi banglenčių bei burlenčių sporto mėgėjai, o šias pramogas išbandyti gali ir salos svečiai.

Paplūdimys / Asmeninio archyvo nuotr.

Kita populiari kelionių kryptis liepos mėnesį – Bulgarija. Šią šalį dažnai renkasi asmenys, nemėgstantys ypač didelio karščio, kadangi oro temperatūra čia primena lietuvišką vasarą. Juodoji jūra ir jos paplūdimiai žavi ne vieną keliautoją, o norint šalį pažinti geriau, rekomenduojama aplankyti Nesebaro, Balčiko miestus, ypač didelį ir aukštai esantį Pirinio nacionalinį parką, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerus, upes bei krioklį. Dar viena vieta, kurioje kasmet apsilanko tūkstančiai turistų – Rožių slėnis. Kadangi rožės yra vienas iš Bulgarijos simbolių, iš šios šalies dažniausiai yra parsivežama lauktuvių, susijusių būtent su šia gėle.

Barselonos Šv. Šeimynos bažnyčia / Shutterstock nuotr.

Keliauti į Ispaniją liepos mėnesį – dar vienas puikus pasirinkimas, kadangi viešint šioje šalyje rekomenduojama pailsėti ne tik kurortiniuose miesteliuose ar aplinkinėse salose, bet ir nuvykti į Barselonos didmiestį ar sostinę Madridą. Liepos mėnesį orai šalyje lepina miesto gyventojus ir svečius, o norintiems ilsėtis šaliai priklausančiame salyne, teks gerokai pasukti galvą, kadangi Ispanijai priklauso net 7 salos: Gran Kanarija, Tenerifė, Fuerteventura, Lansarotė ir kitos.

Egiptas / Nuotrauka įsigyta su UAB „TravelDeals LT“ licencija

Afrikos žemyne esantis Egiptas liepos mėnesį yra populiarus pasirinkimas tarp tų asmenų, kurie mėgsta karštį ir šis jiems nesukelia jokių nepatogumų. Vasaros metu temperatūra čia viršija 30 laipsnių, neretai pasiekia ir 40, tačiau šalyje nesant dideliam drėgmės kiekiui, karščio pojūtis nėra varginantis. Vis dėl to, kelionių ekspertai keliones į Egiptą liepos mėnesiui rekomenduoja asmenims, keliaujantiems be mažų vaikų. Kelionių pasiūlymai su maitinimo programa „viskas įskaičiuota“ čia išlieka populiariausiu turistų pasirinkimu, o labiausiai lankytinas objektas šalyje, be jokios abejonės, vienas iš pasaulio stebuklų – piramidės.