Kvapnioje šventėje – būrys žinomų žmonių: N.Bunkė ir S.Nainė atskleidė netikėtą judviejų skirtumą

Šventės svečiai
Šventės svečiai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-12 12:46
AA

Žinomi žmonės susibūrė į kvapnią šventę Vilniaus senamiestyje. Atvyko Natalija Bunkė, Simona Nainė, Gerda Žemaitė ir kiti.

Kaip rašoma pranešime spaudai, restorane „Brussels mussels“ jau vienuoliktą savo gimtadienį šventė kvapų namai „Natūralios idėjos“.

Visai neseniai ir pirmuosius kartu su Saugirdu Vaitulioniu sukurtus kvepalus pristatę kvapų namų įkūrėjai Paulius ir Greta Vaitulioniai sukvietė išskirtinę publiką – paminėti šią šventę atvyko atlikėjos bei nuomonės formuotojos Natalija Bunkė, Simona Nainė, Diana Dargienė, žvaigždžių stilistė Milda Metlovaitė, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, „ELLE Lithuania“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, nuomonės formuotojos Maria Randers, Vaida Gudo ir daugelis kitų žinomų veidų.

„Per penkerius metus, kažkada prasidėjusi draugystė išaugo į didžiulį bendrą projektą. Vis tik iki šiol juokingiausia yra tai, kad daugelis vis dar galvoja, jog Paulius yra mano brolis, tačiau tai tik įdomus sutapimas, kraujo ryšio net neturime, o pavardė – vis tik ta pati. Mes save vadiname ‚Team Vaitulioniai“, – šypsosi S.Vaitulionis.

Fotogalerija:

Kvapnioje šventėje – būrys žinomų žmonių (92 nuotr.)
+86

Tuo tarpu Paulius Vaitulionis taip pat neslepia šypsenos prisiminęs prieš vienuolika metų prasidėjusią kvapų kūrybos pradžią: „Viskas prasidėjo viename Kauno rajono garaže nuo muilo gamybos. Tapome muilo namais, bet vėliau supratome, kad su vienu produktu toli nenueisime ir pradėjome gaminti namų kvapus. Vis tik didžiausias proveržis įvyko, kuomet prie mūsų prisijungė Saugirdas ir į savo rankas perėmė marketingo vairą.“

Gimtadienį kartu šventusios žvaigždės neslėpė simpatijų bičiulio Saugirdo sukurtoms kvapų linijoms ir pasidalino, kokiais kvapais kuria savo pačių namų jaukumą.

„Mano namuose visada gali užuosti tabaką ir ambrą. Svetainėje visada noriu sunkaus aromato, todėl Saugirdo kurtas kvapas man tinka idealiai. Man visuomet kvapas asocijuojasi su jaukumu – jis kuria visą namų harmoniją. Mano namuose skirtingos erdvės privalo turėti ir skirtingus kvapus. Bet kvapas ir skonis juk draugų neturi. Aš asmeniškai pati kasdien renkuosi gaivius gėlių aromatus, o vakarui sunkesnius – tam kad palikčiau šleifą ir savo kvapu atkreipčiau dėmesį“, – dalinosi atlikėja Natalija Bunkė.

Šventės akimirka

Tuo tarpu jos bičiulė Simona Nainė pripažino, jog ją labiausiai džiugina tai, kas kvepia kiek sodriau: „Viskas, kas turi svorio: oda, mediena, muskusas. Saldesni ar gėlių aromatai nėra mano mėgstami. Mano namai taip pat kaip ir aš, turi kvepėti sunkiai. Savo namuose turime specialią sistemą, kuri visus kvapus paskirsto po namus vienodai, tad visos erdvės kvepia taip pat. Aš pati nemėgstu gaivių aromatų, man patinka labiau vyriški ir sodrūs kvapai, o skaniausi tampa tie, kuriuos dažnai pasiskolinu iš vyro.“

Šventės akimirka

Tuo tarpu renginyje pasirodžiusi bei savo balso galia svečius sužavėjusi atlikėja Eglė Jakštytė-ELEY, po daug įspūdžių palikusios kelionės į Indiją, į aromaterapiją namuose pradėjo žiūrėti kitomis akimis: „Parsivežiau didelę kolekciją eterinių aliejų. Kiekvienas aromatas turi savo paskirtį ir juos keičiu pagal tai, kokių emocijų tą dieną trūksta. Mano namuose dažnai deginami ir smilkalai – mėgstu ne tik jų kvapą, bet ir simbolinę reikšmę, atrodo tuomet apsivalo ir erdvė ir mano pačios energija.“

Dalindamasi mintimis apie kvapus, žvaigždžių stilistė Milda Metlovaitė priminė ir apie kvepinimosi etiketą – stilingo žmogaus kvapas taip pat turi savo taisykles: „Saldūs kvapai man asmeniškai kelia nemalonų šleikštulį. Jei nueinu į spektaklį ir šalia manęs sėdi intensyviai prisikvėpinęs žmogus saldžiu kvapu, aš esu pasiruošus atsistoti ir išeiti iš spektaklio. Žinoma, su kvepalais ir stiliumi yra taip, kad tu niekada visiems nepataikysi, bet tu turi pirmiausia suvokti į kur tu eini ir kiek arti šalia tavęs bus žmonės. Einant į Nacionalinį operos ir baleto teatrą tu negali persistengti ir padaryti savo kvapo šleifo penkių metrų. Turi kvepintis taip, kad tavo kvapą jaustum tu ir šalia tavęs esantis artimas žmogus, bet ne penkios eilės į priekį.“