„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ į eterį grįžo su trenksmu ir intriga – laidos pradžioje dingusiu Merūnu

Akimirka iš laidos filmavimo / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aistringi reveransai, šmaikščios replikos, šokių žingsneliai ir sūkiniai – tokį sekmadienio vakaro scenarijų pasiūlė į eterį sugrįžęs LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Ir iš tiesų, kaitinti žiūrovų ir šokių entuziastų kraują tiesioginiame eteryje pasiruošė vienuolika iš 16-os projekte dalyvaujančių porų.

Pirmosios „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ tiesioginio eterio  sekundės prasidėjo aistringu vedėjų Rūtos Mikelkevičiūtės, Andriaus Butkaus ir komisijos pirmininkės Editos Daniūtės meilės trikampiu. Emocionalų šokį pademonstravusi trijulė leido aiškiai suprasti, kad intrigų projekte tikrai netrūks.

Galiausiai trijulė vietą užleido mažiesiems komisijos nariams, „2 minutės šlovės“ nugalėtojams, Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių kolektyvo šokėjams Skaistei Svajonei Jazilionytei ir Mamertui Ložiui, kurie romantiškai sušoko valsą. Po jų pasirodymo buvo pristatyti ir dar du komisijos nariai – baleto šokėjas, choreografas Aurelijus Liškauskas ir žurnalistas Giedrius Drukteinis.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Per televizoriaus ekraną iš kilnojamos studijos su Ūkio banko teatro arenoje susirinkusiais dalyviais ir projekto žiūrovais pasisveikino šokių ekspertas ir projekto komentatorius Vytenis Pauliukaitis.

O iš karto po to buvo pristatyta 11-ka porų: Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas, Katažina Nemycko ir Dainius Dimša, Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško, Jurgita Grabauskienė (veido ir žandikaulių chirurgė – aut.past.) ir Rimvydas Černajus, Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila, Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė, Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė, Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė, Linas Karalius ir Rūta Ramanauskaitė, Juozas Liesis ir Elena Leonova bei Merūnas Vitulskis su Ieva Žiliene.

Tiesa, pastaroji pora laidos pradžioje nepasirodė ant parketo, net ir kviečiamas vardu Merūnas liko užkulisiuose, tuo metu TV žiūrovai matė vaizdą, kaip Merūnas su Ieva bando išeiti iš pasiruošimų kambario, tačiau jiems nepavyksta atidaryti durų.

„Kviečiu šokti“ bus kupinas beprotiškų aistrų. Nuo naujojo sezono LNK šokių aikštelėje viskas bus nauja – ir vedėjai, ir komisija, ir scenografija, ir dekoracijos, ir dar daug kas“, – dar projekto išvakarėse žadėjo prodiuseris Laurynas Šeškus.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Ir iš tiesų, pirmoji sekmadienio vakarą pasirodžiusi Katažyna Nemycko su Dainiumi Dimša sušoko aistros kupiną rumbą. Balta it gulbė Katažina šokdama liejo jausmus savo šokių partneriui. O šis aistringai suko ir glaudė ją savo glėbyje. Komisija porai skyrė 32 balus.

Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas savo debiutui LNK eteryje pasirinko sudėtingąjį fokstrotą. Komisija porą įvertino 30-čia balų.

Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė pademonstravo subtilias tango figūras ir sukinius. A.Liškauskas poros kritiškai klausė, kodėl jie šoka, nes jiems tai siaubingai nesiseka. Komisija šiai porai skyrė vos 27 balus.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško šoko itin aistringą sambą, tačiau Renatai, anot komisijos, nepavyko įveiki savo baimės ir merginai nuolatos pynėsi kojos. Nors Edita pabrėžė, kad Renata ir Vadimas – daugiausiai potencialo turinti pora, komisija ją apdovanojo 28-ais balais.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė pademonstravo romantiškus valso žingslelius. Nors komisiją porą vertino gana aukštais balais, Giedrius Drukteinis patikino, kad merūnui už „klaikias veido išraiškas ir prakaitą“ negali rašyti daugiau šešių balų. Bendra  suma, komisijos skirta Merūno ir Ievos porai, siekė 31-ną balą.

Donatas Baumila-Dūnis su simpatiškąja šokių partnerę Rasa Židonytė sušoko aistringą Lotynų Amerikos šokį ča ča ča. Po komisijos vertinimo, surinkusi 37-nis balus, porą įsiveržė į priekį.

Rumbą šokusi Lino Karaliaus ir Rūtos Ramanauskaitės pora komisijos nesužavėjo. Visi teisėjai turėjo kandžių replikų Linui ir skyrė 27 balus.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Juozas Liesis ir Elena Leonova komisijai parodė tai, ko išmoko per repeticijas. Nors  dar neprasidėjus projektui Juozas norėjo jį palikti, komisiją jų sušoktą ča ča ča įvertino gana aukštais balais – 33.

Veido ir žandikaulių chirurgė, dalyvavusi laidoje „Mano vyras gali“ Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus sušoko nuotaikingą kvikstepą. Edita Daniūtė parketo naujokei skyrė patį mažiausią balą šioje laidoje – 4. O komisijos sprendimu porai atiteko 26 balai.

Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė šoko ritmingą rumbą, už kurią komisija porai skyrė 29 balus.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

Įspūdingą šou parodė Kristina Navickaitė-Tina su šokėju Tadas Rimgaila. Aistringąjį tango pasirinkusi pora sulaukė griežtos Editos Daniūtės kritikos, tačiau komisija skyrė iš viso 32 balus.

Galiausiai savo žodį tarė ir Vytenis Pauliukaitis. Vieną balą jis skyrė Jurgitai Grabauskienei ir Rimvydui Černajui, du balai atiteko Donataui Baumilai-Dūniui su Rasa Židonyte, o trys balai – Katažinai Nemycko su Dainiumi Dimša.

Po pirmųjų pasirodymų išaiškėjo lyderių trejetas: Donatas Baumila-Dūnis su Rasa Židonyte atsidūrė viršuje, Juozas Liesis ir Elena Leonova užėmė antrąją vietą, trečioje pozicijoje įsitaisė Katažina Nemycko ir Dainius Dimša.

Daugiau apie „Kviečiu šokti.Pažadinta aistra“ dalyvaujančių porų repeticijas, emocijas ir kasdienybę galite sužinoti paspaudę čia.

Dėmesio: kviečiame išrinkti labiausiai jus sužavėjusią šokėjų porą pirmoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laidoje (apklausą rasite žemiau po susijusiais straipsniais).

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša / Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Skaitykite daugiau