„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jau antrąkart priversti palikti Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilniaus „Ūkio banko“ teatro arenoje sekmadienio vakarą buvo kaip niekada karšta, mat projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ poros savo šokiuose demonstravo karščiausius ir garsiausios meilės romanus. Kaip teigė projekto rengėjai, tokią temą jie pasirinko įkvėpti neseniai savo romaną paviešinusių Donato Baumilos ir Rasos Židonytės. Projektą palikti teko jau kartą iškritusiems Jurgai Anusauskienei ir Andriui Greblikui, o Žmonės.lt skaitytojai ant parketo sugrąžino aktorių Mantą Stonkų ir Alą Karpenko.

Beje, šioje laidoje bus paskelbta paskutinioji pora, kuri dar spės sugrįžti į projektą. Vėliau šios malonės nebeliks ir dalyviai turės atiduoti visas jėgas, kovodami už išlikimą bei pergalę.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisija / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Poras be komisijos pirmininkės Editos Daniūtės, beveik kultūros ministru netapusio Giedriaus Drukteinio ir choreografo Aurelijaus Liškausko vertino ir būrėja, porų ekspertė iš LNK laidos „Būk mano meile“ Vaiva Budraitytė. Būrėja transliacijos metu tikrino, koks dar romanas gali įsiplieksti ant „Kviečiu šokti. Pažadintos aistros“ parketo.

Pirmieji šokių aikštelėje pasirodė Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas, kurie ant parketo suvaidino prabangiame viešbutyje tarp liokajaus ir turtingos viešnios užsimezgusį romaną. Komisijos pirmininkė Edita Daniūtė poros Vienos valsą palygino su prastu mažų vaikų šokiu ir teskyrė šešis balus.

Kaliniu ir jo svajonių moterimi virto šią savaitę savo romaną netikėtai paviešinę Donatas Baumila-Dūnis ir Rasa Židonytė. Komisija nusprendė, kad šios poros asmeninis gyvenimas ir sprendimai yra jų pačių reikalas. Vis dėlto Donatas ir Rasa susilaukė nemažai kritikos dėl neišbaigto pasirodymo. Tuo tarpu būrėja Vaiva Budraitytė patikino, jog įsimylėjėlių jausmai gali netrukus išblėsti, nes Donatui pritrūks adrenalino.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisija / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Paskutinę kurortinio romano dieną inscenizavo subtiliai erotišką šou parodę Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis. Tiesa komisijos moterų ir vyrų nuomonė dėl pasirodymo gerokai išsiskyrė. Moterys negailėjo karčių žodžių, o vyrai džiaugėsi galėję pamatyti kurortinį romaną pro rakto skylutę.

Katažina Nemycko ir Dainius Dimša publikai padovanojo aistringą dviejų nepažįstamųjų tango Buenos Airėse. Pora susilaukė turbūt daugiausiai publikos ovacijų. Deja, keletas akrobatinių triukų šokėjams nepavyko, o to pro akis nepraleido kandžioji projekto komisija. Vis dėlto pora gavo labai aukštus balus.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisija / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Aktorė Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis  parodė kas slepiasi moterų spintose, kai į komandiruotę išvažiuoja teisėtas vyras.  Pasirodo, Aušra į savo spintą sutalpino net tris meilužius. Edita Daniūtė gyrė poros įvaizdį, tačiau jai pritrūko šokio, tad pirmininkė Aušrai ir Tomui skyrė tik penketą.

Ispanišką romaną pagal dainininkės Yasmin Levy dainą „Me voy“ savo šokyje vaidino Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila. „Šis šokis tikrai užvedė“, – džiaugėsi komisijos narys Aurelijus Liškauskas. „Labai gražus pasirodymas“, – porą gyrė rūsčioji Edita Daniūtė.

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė šoko kvikstepą, kuriame inscenizavo į Italiją atvykusio amerikiečio  ir italės dainininkės romaną. Pora ne kartą supainiojo ir pamiršo šokio žingsnelius ir dėl to gavo pylos nuo komisijos narių. Edita Daniūtė Merūnui ir Ievai skyrė viso labo dvejetą.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisija / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Šokių projekto transliacijos pabaigoje paaiškėjo, jog ant parketo Žmonės.lt skaitytojai sugrąžino Mantą Stonkų ir Alą Karpenko. Susumavus šio vakaro komisijos ir žiūrovų balsus, projektą turėjo palikti  jau kartą iškritę Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas.

Galutinė balsų lentelė:

1. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

2. Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

3. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

4. Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

5. Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

6. Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

7. Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Skaitykite daugiau