Kylie Jenner ir Traviso Scotto vienerių dukra Stormi jau debiutavo ant raudonojo kilimo: su tėvais atvyko į filmo premjerą

Kyie Jenner ir Travisas Scottas su dukra Stormi/ Vida press nuotr.
Kyie Jenner ir Travisas Scottas su dukra Stormi/ Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-28 21:27
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždės, verslininkės ir vienos jauniausių pasaulio milijardierių Kylie Jenner (22) bei reperio Traviso Scotto (28) nė dvejų metukų nesulaukusi dukra Stormi Webster jau spėjo debiutuoti ant raudonojo kilimo.

Antradienį Kylie, Travisas ir Stormi pasirodė iškilmingoje netrukus pasirodysiančios „Netflix“ dokumentikos apie patį reperį „Look Mom I Can Fly“ premjeroje. Filme bus pasakojama apie T. Scotto šeimą, muzikinį talentą ir kelią į sėkmę.

Į premjerą atvykę K. Jenner ir T. Scottas mielai pozavo fotografams ir atrodė kaip niekada laimingi ir įsimylėję. 

Tačiau daugiausiai dėmesio tą vakarą sulaukė poros vienerių metų dukrelė Stormi, kuri pirmą kartą pasirodė ant raudonojo kilimo.

Kyie Jenner ir Travisas Scottas su dukra Stormi/ Vida press nuotr.

Kylie ir Travisas susitikinėti pradėjo 2017-ųjų balandį. 2018-ųjų vasarį jiems gimė pirmagimė Stormi. Žiniasklaidoje sklido kalbos, kad K. Jenner pastojo vos po trijų savaičių susitikinėjimo. T. Scottas kalbėdamas su žurnalu „Rolling Stone“ prisipažino, kad vos jiems pradėjus susitikinėti nė vienas nemanė, jog tai išsirutulios į kažką rimto – ypatingai, kad taip greit susilauks dukros. Tačiau sužinojus apie Kylie nėštumą Travisas prisipažino, kad apie vaikus jie kalbėjo nuo pat pažinties pradžios. 

„Mes abu jautėmė, kad tai – ypatingas dalykas. Apie vaikus buvome kalbėję anksčiau“, – sakė jis. Pasirodo, muzikantas tikėjosi, kad jam ir mylimajai gims sūnus, Tačiau gimus Stormi – jo pasaulis pasikeitė. „Iš pradžių aš galvojau, kad man reikia sūnaus. Tačiau, kai sužinojau, kad gims mergaitė – tai buvo nesveikiausias dalykas, kuris man atsitiko“, – žurnalui pasakojo T. Scottas.
 
K. Jenner visą nėštumą ypatingai slėpė nuo viešumo – niekas, apart jos artimiausių draugų ir šeimos nežinojo, kad jauniausioji Kardashianų klano atžala netrukus taps mama. Žinią, kad jai ir Travisui gimė dukra Kylie pranešė „Instagram“ paskyroje.

Internete K. Jenner atsiprašė savo gerbėjų už ilgai slėptą dukros laukimo istoriją ir paviešino 11 min. trukmės filmuką, kuriame įamžino nėštumo akimirkas iki dukros atėjimo į šį pasaulį.

„Atsiprašau, kad nieko nepasakiau, kai viešumoje buvo tiek spėlionių. Aš suprantu, kad jūs esate įpratę, jog dalinuosi visomis savo gyvenimo istorijomis. Tačiau nėštumas buvo vienintelis dalykas, apie kurį nusprendžiau visam pasauliui nepasakoti.

Man reikėjo pasiruošti šiai rolei, būti pozityvia, be jokio streso. Aš žinojau, kad mano vaikas jaustų kiekvieną blogą emociją, todėl pasirinkau tylą. Nėštumas buvo gražiausia, ką patyriau gyvenime ir tikrai to pasiilgsiu. Dėkoju savo draugams ir ypač šeimai, kuri padėjo išlaikyti mano paslaptį. Mano mažoji, gražioji sveika dukrelė gimė vasario 1-ąją, negalėjau sulaukti, kada šia palaima galėsiu pasidalinti su jumis. Niekada nejutau tokios meilės ir laimės. Ačiū už supratingumą“, – instagramo paskyroje rašė Kylie.

Kylie Jenner ir Travisas Scottas filmo „Look Mom I Can Fly“ premjeroje (8 nuotr.)
+2