Kylie Jenner sėkmė ne visiems patinka

Socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner / Vida Press nuotr.
Socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-08-13 22:16
AA

Kai tau tik dvidešimt, o atsiduri turtingiausių Amerikos moterų sąraše ir tave kalbina bei viršeliui fotografuoja verslo žurnalas „Forbes“, nenuostabu, kad ne visiems tai patinka. Ir Kylie JENNER (20) sulaukė ne tik sveikinimų.

Iš esmės tai – gal net kiečiau nei „Vogue“. Juolab kad Kylie – jauniausia tarp kada nors į šį sąrašą, į kurį įtraukiamos tik moterys, pačios užsidirbusios milijonus ir milijardus, patekusiųjų.

Ar ji verta „Forbes“ viršelio? Autoritetingasis verslo ir finansų žurnalas, nusprendęs naująjį numerį papuošti socialinių tinklų žvaigždės iš prieštaringai vertinamo klano nuotrauka, sulaukė nemažai kritikos / Vida Press nuotr.

Jenner, uždirbusi 900 milijonų JAV dolerių (apie 779 milijonus eurų) iš savo kosmetikos verslo, užima dvidešimt septintąją poziciją iš šešiasdešimties. Ir, kaip paaiškėjo, yra turtingiausia iš viso Jennerių ir Kardashianų klano. Net garsioji diva Kim Kardashian West (37) vertinama „tik“ 350 milijonų dolerių ir sąraše yra penkiasdešimt ketvirta!

Prieš gerą mėnesį jaunylė sesutė pelnė dar vieną ženklų įvertinimą – žurnalas „Time“ pripažino ją viena įtakingiausių interneto asmenybių (šiame sąraše taip pat yra ir Kim, pradėjusi karjerą socialiniuose tinkluose gerokai anksčiau).

Ekspertai apskaičiavo, kad Kylie – viena geriausiai mokamų instagramo įžymybių (turi 110 milijonų sekėjų), jos tviterio žinutė verta maždaug milijono JAV dolerių, o kai ji tame pačiame tviteryje pareiškė nebesinaudosianti „Snapchat“ programėle, šios vertė beregint sumažėjo 1,3 milijardo dolerių!

Socialiniai tinklai ir 2015 metais įkurtos bendrovės „Kylie Cosmetics“, kuri ir yra pagrindinis Kylie turto šaltinis, sėkmė – neatskiriamos.

Jenner puikiai išnaudoja instagramą ir tviterį verslui populiarinti, bet ir pati turi talentą – daugelis darbų patikėta kitoms bendrovėms, skelbiama, kad „Kylie Cosmetics“ dirba 350 laisvai samdomų darbuotojų ir dvylika nuolatinių, tarp jų – jaunos moters mama Kris Jenner (62), atsakinga už finansus ir viešuosius ryšius. Visos bendrovės akcijos priklauso pačiai Kylie, mamos atlyginimas pernai siekė 17 milijonų JAV dolerių.

Kylie Jenner su mylimuoju ir dukters tėvu reperiu Travisu Scottu / Vida Press nuotr.

Kylie sekasi ir asmeninis gyvenimas: vasarį ji ir jos mylimasis reperis Travisas Scottas (26) tapo susilaukė dukters Stormi.

O kaipgi skeptikai ir pavyduoliai? Žinoma, toks akibrokštas, kad dvidešimtmetė milijonierė atsidūrė prestižinio verslo žurnalo viršelyje, neliko nepastebėtas. Pirmiausia suaktyvėjo seni gandai, kad „Kylie Cosmetics“... apskritai neegzistuoja – tai yra, lūpų dažai, pieštukai, šešėliai ir kita kosmetika paprasčiausiai gaminami įvairiose gamyklose pagal užsakymą ir žymimi firminiu logotipu.

Daug kas suabejojo ir pačiu „Forbes“ teiginiu, kad Kylie Jenner išties užsidirbo milijonus, – kaip juokaujama socialiniuose tinkluose, teigti, kad Kylie praturtėjo savo pastangomis, vadinasi, sakyti, kad išvirei sriubą iš nieko – viso labo atidaręs skardinę ir pašildęs jos turinį. Ir apskritai lengva atsidurti tokiame sąraše, kai esi milijonierių dukra ir jauti stumiančią į priekį ranką.

UŽSIDIRBO PAČIOS

Turtingiausių Amerikos moterų, savo rankomis ir galva susikrovusių kapitalą, sąrašas pirmąkart sudarytas 2015 metais. „Forbes“ skaičiuoja darbštuolių milijonus ir milijardus kasmet ir pastebi tendenciją, kad pinigai kaupiami ne tik vyrų rankose.

60 sąrašo dalyvių bendrai disponuoja 71 milijardu JAV dolerių – 15 procentų didesniu turtu nei pernai. Sąraše 24 milijardierės – 2017-aisiais jų buvo aštuoniolika. Pinigų šaltiniai įvairūs – nuo mados ir mažmeninės prekybos iki biotechnologijų, krovinių gabenimo ar investicinės bankininkystės.

Oprah Winfrey / Vida Press nuotr.

Aukščiausią – šeštąją – poziciją yra pasiekusi pramogų verslo atstovė Oprah WINFREY (64), kurios turtas siekia 3,1 milijardo JAV dolerių, o pirmajame penkete – tikros verslo ryklės.

Diane Hendricks / Vida Press nuotr.

Diane HENDRICKS (71). Turtas vertinamas 4,9 milijardo dolerių. „ABC Supply“, vienos didžiausių Amerikos stogų, apdailos prekių ir langų prekybos firmų savininkė. Verslą įkūrė su šviesaus atminimo vyru, kuris mirė prieš 36 metus, toliau sėkmingai jį valdo viena.

Mariah Ilitch / Vida Press nuotr.

Marian ILITCH (85). Turtas – 4,3 milijardo dolerių. Picerijų tinklo „Little Caesars Pizza“, 1959-aisiais įkurto kartu su sutuoktiniu, kuris jau irgi miręs, savininkė.

Judy Faulkner / Vida Press nuotr.

Judy FAULKNER (74). Turtas – 3,5 milijardo dolerių. Medicinos kompiuterių programų kompanijos „Epic Software“ savininkė, programuotoja.

Meg Whitman / Vida Press nuotr.

Meg WHITMAN (61). Turtas – 3,3 milijardo dolerių. Verslininkė, buvusi „eBay“ bendrovės bosė, politikė, kuriai pranašautas pirmosios JAV prezidentės postas, filantropė.

Johnelle Hunt / Vida Press nuotr.

Johnelle HUNT (79). Turtas – 3,2 milijardo dolerių. Viena iš sunkvežimių ir transporto bendrovės „J. B. Hunt Transport Services“ įkūrėjų.