Kylie Minogue po 5 metų draugystės išsiskyrė su mylimuoju Paulu Solomonsu: atskleidė priežastį

Kylie Minogue ir Paulas Solomonsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kylie Minogue (54) po penkerių kartu praleistų metų išsiskyrė su žurnalo vadovu Paulu Solomonsu (48). Jiedu įvardijo pagrindinę priežastį, kuri privertė priimti šį sprendimą.

Teigiama, kad hitų atlikėja Kylie Minogue išsiskyrė su buvusiu britų GQ kūrybos direktoriumi Paulu Solomonsu po to, kai jiems sunkiai sekėsi vystyti santykius per atstumą.

Iš Australijos kilusi Kylie po dešimtmečio gyvenimo Jungtinėje Karalystėje grįžo į savo namus Melburno rytiniame priemiestyje, o jos Velso draugas liko Didžiosios Britanijos sostinėje.

Kylie Minogue ir Paulas Solomonsas / Vida Press nuotr.

Atrodo, kad jiems sunkiai sekėsi susidoroti su 11 valandų laiko skirtumu, todėl šaltinis portalui „The Sun“ sakė:

„Kylie ir Paulas tikrai stengėsi, kad viskas pavyktų, bet galiausiai laiko skirtumas viską sugadino. Paulas negalėjo nuvykti į Melburną ilgajam savaitgaliui, kai tik reikalai pasidarydavo įtempti.

Kylie iš pradžių norėjo nutylėti apie išsiskyrimą, nes ji tikrai nenori, kad visi sakytų, jog ji vargšė ar nelaimingai įsimylėjusi.“

Apibendrindamas, kad superžvaigždė dėl sudaužytos širdies neliūdės, šaltinis pridūrė, kad Kylie 100 proc. atsiduos savo karjerai.

Be to, teigiama, kad po išsiskyrimo jiedu lieka draugais.

Kylie ir Paulas susipažino 2018 m. vasarį, kai juos supažindino bendri draugai, o po kelių mėnesių viešai paskelbė apie savo romaną.

Buvo manoma, kad 2021 m. pora net susižadėjo.

Paulo pamotė Gloria tuomet sakė: „Ji labai graži, džiaugiuosi, kad jie susižadėjo. Tai labai jaudina. Bet, atsiprašau, negaliu jums daugiau pasakyti, nes man liepė to nedaryti. Per daug gerbiu savo sūnų ir Kylie, kad galėčiau pasakyti daugiau.“

Tuomet Kylie komanda paneigė gandus, patvirtindama, kad pora nėra susižadėjusi ir niekas nepasikeitė.

Žmonės.lt primena, kad Kylie Minogue, nors yra nepataisoma romantikė, dar nė karto nėra ištekėjusi, nors visada apie tai svajojo ir troško tapti mama. Pastarasis jos romanas su 19 metų jaunesniu britų aktoriumi Joshua Sasse nutrūko labai skaudžiai – jis buvo jai neištikimas.

Kylie Minogue ir Paulas Solomonsas (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau