L.Galinio jubiliejus su 100 svečių: garsūs bičiuliai, 3 muzikos žvaigždės ir įspūdinga dovana

Liutauro Galinio jubiliejaus svečiai
Liutauro Galinio jubiliejaus svečiai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-12-21 12:24
AA

Trečiadienio vakarą sostinės Pirklių rūmuose trisdešimtą jubiliejų atšventė žinomas renginių ir vestuvių planuotojas Liutauras Galinis. Įspūdingą šventę surengęs beveik šimtui artimiausių draugų ir giminaičių, jis ne tik nustebino susirinkusiuosius, bet ir pats sulaukė didžiulės staigmenos.

Gruodžio 21-ąją dieną gimęs žinomas vyras pasakoja dar nuo mažumės savo gimtadienių prieš pat Kalėdas nebuvo linkęs švęsti. Vis tik bėgant metams ir praleidžiant vis daugiau progų, teko duoti sau stiprų pažadą – gimtadienius būtinai švęsti jubiliejų proga, bent kas dešimt metų.

„Dar praėjusiais metais draugams žadėjau, kad jau kitąmet tikrai padarysiu didelę šventę. Šiemet tą pažadą teko tesėti. Turbūt, kad pastarieji metai parodė, jog gyvenimu džiaugtis reikia čia ir dabar, nenukeliant tų džiaugsmų į ateitį, todėl nusprendžiau padaryti tokią šventę, kurioje galėčiau suburti visus artimiausius savo žmones. Kai dešimt metų nešventi ir pagaliau suorganizuoji šventę, taip ir gaunasi, jog norisi pakviesti kiekvieną man svarbų, dėl to jų gavosi beveik šimtas. Džiaugiuosi, jog kai kurie artimieji ir draugai atvyksta ne tik iš kitų miestų, bet ir užsienio. Tai man – didžiausia dovana“, – sako dar metų pradžioje savo šventę planuoti pradėjęs Liutauras.

Fotogalerija:

Liutauro Galinio 30-mečio jubiliejus (180 nuotr.)
+174

Šimtus renginių ir vestuvių suorganizavęs vyras, savo šventei turėjo aiškią užduotį – erdvę papuošti nenaudojant jokių gėlių ir sukurti tokią programą, kuri, nepriklausomai nuo amžiaus, priverstų linksmintis kiekvieną svečią. Ir nors šventės planavimu rūpinosi pats Liutauras, dekoro magiją patikėjo į savo srities geriausio – Manto Petruškevičiaus rankas. Žymiausias Lietuvos floristas ir dekoro meistras savo viziją nusprendė palikti paslaptyje ir rezultatu jubiliatą nustebino tik šventės dieną.

„Per tiek metų renginiuose esu matęs tūkstančius gėlių ir įvairiausių skirtingų dekoro versijų, todėl savo šventėje norėjau kažko kitokio. Drąsiai patikėjau viską į Manto rankas, sutarėm, kad jo planas tebūnie bus man siurprizas. Džiaugiuosi, kad per tiek metų darbo renginiuose, aplink save subūriau stiprią profesionalų komandą, kurie visi susijungė tam, kad padovanotų nepamirštamą ir ypatingą šventę. Tokia pačia nepamirštama ją norėjau padaryti ir visiems susirinkusiems, todėl pakviečiau savo muzika pasidalinti net tris skirtingus atlikėjus, o vakaro vedėju norėjau pabūti pats. Džiaugiuosi, kad bent visus organizacinius rūpesčius, kelios dienos iki šventės galėjau patikėti savo kolegoms ir ramiai mėgautis laukimu“ , – prieš pat šventę pasakojo Liutauras Galinis.

Pasveikinti gero bičiulio į šventę atvyko ir būrys žinomų veidų: atlikėja Natalija Bunkė su vyru Edgaru, Simona ir Jonas Nainiai, Naglis Bierancas su vyru Luku Griciumi, Kristina Kaikarienė, Simona Starkutė, Diana Dargienė, Liepa Mondeikaitė su vyru Evaldu ir daugelis kitų. Liutauras juokiasi, kad vienintelis gimtadienio dovanos prašymas teko tėvams – jie išpildė sūnaus norą ir padovanojo prabangų laikrodį. Ir nors jokių prašymų draugams neturėjo, žinodamas jų išradingumą, nujautė, jog gali sulaukti kažko visiškai netikėto.

Liutauro Galinio 30-mečio jubiliejaus akimirka

„Šiemet iš draugų ir bičiulių nieko neprašiau. Pagrindinis mano noras buvo, kad visi, kuriuos pakviečiau dalyvautų šventėje ir jis tikrai buvo išpildytas su kaupu. Vis tik žinau, kad mano bičiulių kompanija tikrai kūrybinga ir ypatinga, todėl pripažinsiu, jog tikrai jaučiu, kad būsiu nustebintas. Mano draugai žino, jog man geriausios dovanos yra patirtys ir kelionės, tad neabejoju, kad net ir mažais pabėgimais iš Lietuvos tikrai būsiu nustebintas“, – prieš gimtadienio šventę sakė Liutauras.

Tačiau tarp gausybės dovanų ir sveikinimų, jubiliejaus proga jo laukė dar įspūdingesnė staigmena. Pakviestas nusileisti į Pirkių klubo požeminę aikštelę, Liutauras išvydo jo laukiantį prabangų šių metų Lexus RX visureigį. Didžiausiu vakaro siurprizu tapęs svajonių automobilis Liutaurą privertė netekti žado – tokios dovanos gimtadienio proga jis tikrai nesitikėjo.

Liutauro Galinio 30-mečio jubiliejaus akimirka

Po daugybės sveikinimų ir emocijų, svečiai sugrįžo mėgautis ypatingu vakaru, kurio programoje geriausiais hitais drebino Midnight Gents su Gabriele Senkevičiūte, romantiškomis melodijomis žavėjo Martynas Kavaliauskas, o į nostalgišką jaunystę nukėlė atlikėja Ledi Ais.