L.Kalpokaitė prisiminė kartą, kai scenoje teko bučiuoti savo vyrą: kodėl bučinys taip ir neįvyko?

Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys
Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-03-23 10:27
AA

Charizmatiškoji aktorė Larisa Kalpokaitė galėtų pasidalinti ne viena juoko ašaras braukti priverčiančia istorija, o ir žodžio kišenėje jai ieškoti niekuomet nereikėjo. Bėgant metams moteris iššūkius priima vis drąsiau, o rudenį tapusi laidos „Amžius – ne riba“ vedėja, ji puikiai prakalbina ir savo pašnekovus.

„Aš jums paaiškinsiu, kokia laimė yra būti Larisa. Laimė yra būti moterimi, aktore bei sulaukti tokio amžiaus scenoje“, – laidoje „Gero vakaro šou“ prisipažino visuomet besišypsanti L.Kalpokaitė, atsakinėjusi net ir į pačius šmaikščiausius vedėjų klausimus.

Žinoma moteris šįkart pasidalijo ir ne viena linksma istorija iš savo šeimyninio gyvenimo. „Kai mano vyras mane mergino, jis man žadėjo, kad aš nesėdėsiu virtuvėje prie puodų. Vietoje to, kadangi pas jį daug knygų, kad skaitysiu ir skaitysiu. Spėkite iš vieno karto, ar aš turėjau tokią galimybę skaityti, o ne stovėti prie puodų? Žadėjo, kad būsiu kaip ponia, o rezultate, aš prie puodų“, – juokėsi Larisa ir pridėjo, kad dėl šios priežasties virtuvėje sukasi netgi geriau, nei teatro scenoje.

Larisa Kalpokaitė laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Per tiek metų scenoje ir televizijoje, L.Kalpokaitė sukūrė nė vieną įsimenantį vaidmenį, kuris jai pelnė žiūrovų meilę. Scenoje, kaip ir kiekvienam aktoriui, jai yra tekę patirti netikėčiausių dalykų. Tačiau paklausta apie žmogų, su kuriuo scenoje bučiuotis buvo sunkiausia, žinoma moteris ir vėl nustebino pasidalindama šmaikščia istorija. Tik šįkart – susijusia su savo pačios vyru, Jonu Braškiu.

„Mes repetavome „Katedrą“, buvome ką tik apsiženiję – meilė dar tokia karšta… Berepetuojant man liepė atsistoti po žibintu – ten porelė turėjo bučiuotis. Sako: „Na, kas su Kalpokaite atsistos? Brašky, tu ateik!“ Tas žibintas šviečia, prieina Braškys, stovime, atsisukame vienas į kitą, ir… pradedame juoktis. Juk visi keliai praeiti, pirmoji naktis jau buvo, o dabar bučiuotis po žibintu?

Juokinga! Juk po žibintu reikia bučiuotis per pirmą susitikimą... Žodžiu, mums taip ir neišėjo – mus nuo scenos pavarė...“ – juoksis laidoje ji, tačiau vėliau pripažino, kad bučiuotis scenoje jai apskritai niekuomet nėra buvę įdomu.

„Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.