L. Mizgirytė-Latour: Man su garstyčiomis ir medumi

Garstyčių spalvos deriniai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praeitų metų spalva buvo gaivi, šviesi žalia. Šiais metais – ultravioletas ir visi jo atspalviai – nuo sidabriškai alyvinės iki skanaus pastelinio orchidėjų. Bet yra dar viena spalva, kuri nenominuota jokiems titulams, bet stumdosi ant populiariausių pjedestalo: tai garstyčių geltona. Panašu, kad visos madingiausios sezono spalvos, jei paisysim „Pantone“ prognozių, įgaus neutralesnę kolegę.

Tad šalia tokių populiarių ryškios citrinų, pienių geltonos, praeitą vasarą atsirado ramesnė – šilta, egzotiška medaus, ciberžolės, garstyčių spalva.

Caitlin Fitzgerald / Vida Press nuotr.

Garstytinė yra lyg saugesnis ir universalesnis atspalvis – nuo auksinės, beveik oranžinės iki alyvuogių (su žalsvos tonais) geltonos – šalia alyvų, pastelinių orchidėjų spalvų ant podiumų „Celine“, „Jil Sander“, „Dries van Noten“, „Chloe“, „Tibi“ kolekcijose ir gatvėje. Populiarūs stiprios, ypač kiaušinio trynio geltonos atspalviai niekur nesitraukia, tačiau garstytinę galima laikyti naująja neutralia – dėl jos lankstumo kitų spalvų kompanijoje.

Pavasarį madingiausios pamaivos garstytinę derina su kolege alyvine, tačiau ne mažiau efektingai garstyčios atrodo šalia esminio garderobo senbuvių – baltos, pilkos, juodos, denimo, alyvuogių spalvų.

Pandora Sykes / Vida Press nuotr.

Įkvėpimui – medaus garstyčių geltonos deriniai pavasariui.

Garstyčių ir medaus atspalvių deriniai (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau