L.Mondeikaitės, J.Lapatinsko ir S.Storpirščio netikėtas tercetas skambės „Mulen Ružo legendoje“

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Liusjeno Kulbio ir asmeninio archyvo nuotr.
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su Justinu Lapatinsku ir Simonu Storpirščiu / Liusjeno Kulbio ir asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-28 14:48
AA

Netikėtas tercetas – talentingieji dainininkai Liepa Mondeikaitė, Justinas Lapatinskas ir charizmatiškasis dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis – atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe bei styginiais instrumentais perkels jus į užburiantį pasaulį unikaliame ir autentiškame muzikiniame projekte „Mulen Ružo legenda“. Specialiai šiam projektui ruošiamos netikėtos aranžuotės bei kuriamas išskirtinis šviesų dizainas.

„Mulen Ružas“ – įspūdingas 1889-ųjų metų Paryžiaus vakarėlio pasaulis, kuris stebina netikėtumais, kuriame jaučiamas šurmulys bei stiprios emocijos. Šia tema yra sukurtas ne vienas filmas bei miuziklas, bet šį kartą būsite nustebinti kitokiu „Mulen Ružo“ pasirodymu – subtiliu koncertu. Koncerte tercetas atskleis neįtikėtiną „Mulen Ružo“ meilės istoriją – kai geismas, aistra, pavydas išveda iš proto, o tyra, tikra meilė panaikina visus barjerus. Tai pasakojimas apie meilę – gyvuosiančią amžinai.

Justinas Lapatinskas pasakoja, kad neseniai jam teko apsilankyti Paryžiuje, pačiame Mulen Ružo kvartale.

„Manau, kad apsilankymas šioje vietovėje man padėjo geriau suprasti, apie ką yra „Mulen Ružo“ legenda. Mano nuomone, tai istorija apie amžiną dalyką – meilę, na ir žinoma – apie gyvenimą, kuriame kiekvienas patiriame įvairiausių išgyvenimų. Laukia daug darbo, sudėtingi kūriniai prancūzų kalba – man tikras iššūkis, bet turiu daug noro ir idėjų, todėl tikiu, kad viską išpildysim, ką esame užsibrėžę.“

Liepa Norkevičienė / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Liepa Mondeikaitė atvirauja, kad džiaugiasi galimybe dalyvauti šiame projekte: „Esu labai laiminga, kad mane pasikvietė, man tai nauja patirtis, be galo malonu būti tarp tokių talentingų žmonių. Visų mūsų laukia nuostabus renginys, puikiai žinomos melodingos dainos, gyva muzika, styginiai instrumentai. Bus tikrai gražu.“

Simonas Storpirštis atskleidžia, kad laukia nuostabus koncertinis periodas: „Dainavimas nėra mano pagrindinė profesija, tačiau atsitraukęs nuo teatro veiklos, be galo džiaugiuosi tokiomis galimybėmis. Tiesa ta, kad pastaruoju metu garsiai svajojau apie muzikinę veiklą, miuziklus, koncertus ir atrodo, kad kažkas mane išgirdo. Šis muzikinis projektas tikras iššūkis, bet, manau, abejingų tikrai nepaliks. Nes tiek pati komanda, tiek aranžuotės - labai galingos. Mano kūriniai labai charakteringi, todėl galėsiu atsiskleisti ne tik per dainavimą, bet ir per aktorinę prizmę.“

Koncertus pristato muzikinių projektų agentūra „Pepper Live“. Sukūrusi tokius projektus kaip „Holivudo žvaigždės“, „The Beatles Show“, „John Lennon istorija“ ir kitus.

Koncertuose skambės „Your song“, „Roxane“, „Come what may“, „Lady marmalade“ ir kiti žinomi kūriniai iš Bazo Lurmano filmo „Mulen Ružas“ bei iš daugybę „Tony“ apdovanojimų pelniusio Brodvėjaus miuziklo tuo pačiu pavadinimu.

Koncertai vyks: spalio 29d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje, spalio 30d. Kauno Valstybinėje filharmonijoje, lapkričio 12d. Klaipėdoje, koncertų salėje, lapkričio 13d. Alytuje, kultūros centre, bendruomenių rūmuose, lapkričio 24d. Šiauliuose, kultūros centre, gruodžio 1d. Panevėžyje, gruodžio 16d. Palangoje, koncertų salėje ir gruodžio 20d. Marijampolėje, kultūros centre.