L. Norkevičienė pasidalijo idealios figūros receptu: numetė net dešimt kilogramų

Natalija Bunkė, Liepa Norkevičienė, Katažina Zvonkuvienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Natalija Bunkė, Liepa Norkevičienė, Katažina Zvonkuvienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-30 14:46
AA

Dainininkė Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė šiandien džiaugiasi idealia figūra. Tiesa, moteris šį antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu” prisipažins – kad pasiektų tobulą svorį, turėjusi pereiti tikrus kryžiaus kelius.

Imtis drastiškų pokyčių dainininkė nusprendė prieš kelis mėnesius. „Tą kartą susiruošiau eiti į vieną renginį. Atsimenu, išėjau iš namų pasipuošusi, geros nuotaikos. Po renginio atsidarau portalus pasižiūrėti, kaip čia tose nuotraukose gavausi. Ir tai buvo viskas... Supratau, kad reikia kažką keisti ir kad manęs nebetenkina tas vaizdas, kurį matau”, – laidoje prisimins Liepa.

Liepa Norkevičienė

Nelemtose nuotraukose atlikėja svėrė 73 kg. „Man tai buvo tikrai daug. Aišku, visi sakė, kad aš aukšta, kad tikrai nesimato. Ir šiaip juk kaulai stambūs. Tai nesąmonė, buvo tikrai per daug”, – pokalbio metu pasakos dainininkė.

Šį kartą Liepa ryžosi visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą ir prisijaukinti pradžioje neįveikiamai atrodžiusias taisykles. Negana to, atlikėjai teko susitvarkyti ir su nuolatos kamuojančiais kompleksais. Anot Liepos, jų ne vienus metų dirbdama pramogų versle, kur aplinkui tik ilgakojės gražuolės draugės, turėjusi krūvą.

„Visos merginos grupėje idealių figūrų ir formų. Visada jausdavausi prie jų ta storiausia. Net kai rūbus prieš pasirodymą imdavom, visada būdavo – o šitas didžiausias, tai čia tikriausiai Liepos...” – kartėlio jausmą prisimins atlikėja.

Liepa Norkevičienė / Robert Mishka nuotr.

Prieš atrasdama savo tobulos figūros receptą, L. Mondeikaitė buvo išbandžiusi daugybę itin drastiškų dietų. Viena labiausiai šokiruojančių – 10 dienų bado dieta, kai galima gerti tik sultis. „Šitą man parekomendavo draugė Natalija Bunkė. Ji sakė, kad po nėštumo jai ta dieta labai padėjo. Atsimenu, sugebėjau dietos laikytis tik 5 dienas. O po to su sese nuėjom į kavinę ir aš užsisakiau maisto už visą tą badą”, – nevykusius svorio metimo bandymus prisimins atlikėja.

Kaip Liepa Mondeikaitė pakeitė savo gyvenimo būdą? Koks jos tobulos figūros receptas? Galų gale, kaip moteris sugebėjo numesti net dešimt kilogramų vos per kelis mėnesius? Visa tai laidoje „Kitu kampu” šį kartą neįprastu laiku – 21 val. per LNK.