L.Suodaitį pasiekė naujiena apie namą, kuriame gyveno su V.Siegel: „Uošvienė jau bus įsižeidus“

Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr. ir stop kadras
Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr. ir stop kadras
Šaltinis: Žmonės
2023-05-17 16:25
AA

Trečiadienį Laurynas Suodaitis savo sekėjams pranešė dvi naujienas. Su sarkastiška šypsena jis pasakojo, kad „orelis ne koks, bet užtat dienelė linksmesnė“.

„Šiandien gavau laišką, kad galiu pasiimti vaiką, tai džiugu, kad, matyt, paprotino advokatai, kad šita korta nepaeis. Kuo mažiau deklaratyvių pareiškimų šiandien, tuo mažiau rytoj reikės teisintis. Norėjau pasidžiaugt, kad teisinėje valstybėje gyvenam“, – savo sekėjams trečiadienio popietę pasakojo Laurynas Suodaitis.

Laurynas pranešė dar vieną žinią:

„Dar vieną laišką gavau, kad uošvienė jau galutinai mane iš namo išregistravo, matyt, jau bus įsižeidus kažkur. Tai sakiau, kad užkulisiuose vyksta oi kiek reikaliukų, čia tik ant scenos toks kuklutis“, – sakė jis.

Laurynas Suodaitis / Stop kadras

Primename, kad prieš keletą dienų L.Suodaitis taip pat kalbėjo apie savo išgyvenimus.

„Būsiu apsišovęs turbūt pas Rolandą sakydamas, kad po dviejų mėnesių visi pamirš ta antradienį. Panašu, kad jis užmarštin grimzta gerokai greičiau – užteko gero mėnesio.

Kažkam gyvenimėliai tęsiasi tarsi nieko nebuvo, kai kam iš naujo prasideda – statybos nuo pamatų. Tai va, šiandien ryte gavom laišką iš Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos. Tai iki praėjusio penktadienio buvo dvi savaitės sulaukti atsakymo iš kitos puses dėl sutikimo arba nesutikimo mediacijai, bet jokio atsakymo jie negavo. Pamenat, buvo deklaruota, kad vieną dieną reiks susėsti dėl vaiko kalbėtis, tai ta diena turbūt niekada neateis. Bet mums gal ir gerai, nes bus mažiau tampymosi, kuris niekur nebuvo atvedęs ir gumos tampymo. Procesai teismo keliu bus žymiai greitesni.

Labai tikiuosi, kad greitu metu baigsis tie pasirodymai tualetuose ir bandymai prikelti bangų lygioj vietoj. Buvo rašančių, kas ten buvo penktadienį. Tai tas ir buvo – vyksta įvairūs žaidimukai ir bajeriukai. Penktadienį buvo tas terminas, jis baigėsi, tai dar bus paskutinis pasispardymas prieš teismui priimant nuosprendžius. Tai tokie ten ir motyvai. O mes toliau judam į priekį ir finale bus sudėliotas galutinis grafikas, kai bus galima normaliai ir matytis, ir vaiku rūpintis“, – instagrame dalijosi Laurynas Suodaitis.

Laurynas Suodaitis / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad Viktorija Siegel vyro elgesiu pasipiktino penktadienį. Ji sekėjams papasakojo apie tai, kas nutiko.

„Tikriausiai bus visiems aiškiau, kad kol teismas nenuspręs, vaikas bus pas mane ir su manimi. Papasakosiu jums istoriją – šiandien mano auklytė parašė vyrui, kad vaiką gali paimti tada ir tada, o jis atsakė, kad negali, kadangi dirba, gali tik nuo 17 val. Man tas laikas netiko, bet tebūnie – sutikau.

Šiandien susitikime dalyvavo auklė, vaiką Laurynas pasiėmė, viskas buvo tvarkoje, tačiau mano advokatai jam parašė elektroninį laišką, kad vaiką turi atgal atvežti ne į mano namus, bet į vietą, kurioje dabar esu. Advokatė jį perspėjo, laišką pakartojo, bet jis atsisakė grąžinti vaiką – neva tokia vieta iš anksto nebuvo suderinta.

Tada jam pasakiau, kad jei jis neatveš vaiko, atvažiuosiu ir mažylį bei auklę pasiimsiu pati, o jis atsakė, kad niekas vaiko nepasiims ir jis jį veš į mano namus, kur nieko nėra. Jis įgrūdo vaiką į mašiną, ir neleido vaiko vežti kitu adresu“, – pasakojo Viktorija Siegel.

Pasipiktinusi Viktorija negalėjo patikėti Lauryno principais, todėl galiausiai sekėjams pranešė, kad nuo šiol vaikas galės būti tik su ja.

„Čia žinokite tik gėlytės, ką jis šiandien padarė. Todėl dabar bus taip, kol teismas nenuspręs tvarkos, aš nebenoriu girdėti pretenzijų, ar duodu vaiką, ar ne. Niekada negalvojau, kad bus taip, jog su protaujančiu vyru, vaiko tėvu nebus galima susitarti“, – kalbėjo ji.

„Vaikas jam yra įrankis manipuliuoti manimi, aš jums prisiekiu“, – pridūrė V.Siegel.

Praėjusius kuriam laikui Viktorija sekėjams pranešė, kad galiausiai Laurynas sutiko vaiką grąžinti ten, kur šiuo metu ji yra.

Viktorija Siegel / Stopkadro nuotr.

L.Suodaitis jau kurį laiką negalėjo susitikti su sūnumi dėl mažylio ligos, tad kiek anksčiau penktadienį vyras džiaugėsi, jog pagaliau jųdviejų susitikimas įvyks.

„Gavau žinutę, kad šiandien galėsiu Laurynuką pasiimt į darbą. Smagu, kad Vaiko teisės padeda ir vaikams pagyti, ir kartais mamoms pagyti, gal ir tėčio laisvalaikis pagyti padeda. Buvo tokių rašančių, kam čia reikėjo, tai tam, va, ir reikėjo.

Dar smagesnė žinia, kad šiandien jau ir auklyčių nereikia, galėsime pagaliau normaliai laiką leisti ir gal jau ateisime į normalius grafikus su pasimatymais su vaiku.

Buvo keletas rašančių, kam čia viso to reikia. Tai, žiūrėkite, tai, ką matote instagrame, yra tik trupiniai to, kas vyksta užkulisiuose, ko jūs nematote. Tai, jei susidarinėjate iš storiukų įspūdžius, jūsų reikalas, kuo jums tikėti. Mano situacijos tai tikrai nekeičia. Mano situaciją keičia padaryti konkretūs teisiniai žingsniai, kurie atveda iki sprendimų, kurie panašesni į civilizuotus. O tai, kad visa malonė čia šiandien įvyko, tai faktas, kad yra ruošiamasi teismams, kad nebūtų prielaidų, kad nebuvo duodama. Gerumu galima patikėti truputį kituose kontekstuose“, – penktadienį kalbėjo jis.

Laurynas Suodaitis / Stopkadras

Į šiuos vis dar esamo vyro teiginius penktadienio vidurdienį sureagavo ir V.Siegel.

„Melas buvo ištraktuotas šįryt iš jo pusės, galbūt ištraktuotas taip, kaip jis nori tai patrikti, tačiau tiesa yra kitokia. Pasidžiaugė vyras, kad šiandien gauna vaiką pasimatyti, tai taip, šiandien jis pasimatys su vaiku. Bet ne dėl to, kaip jis pasakė. Neva dėl to, kad Vaiko teises kvietė, kad priverstų pasimatyti, tai Vaiko teisės pasimatyti neprivertė, jos apie pasimatymą nieko neparašė. Pasimatyti sprendimą daviau aš, nes vaikas jau vakar trumpam laikui išėjo į terasėlę grynu oru su vežimėliu pakvėpuoti, nes jau gerėja sveikata. Ir šiandien pamačiau, kad galima duoti vaiką, o ir pažyma pas mus yra, kad jam namų režimas iki penktadienio“, – kalbėjo V.Siegel.

„Dar mačiau jo viešą pasisakymą, pasiteisinimą dėl ko jis iškvietė Vaiko teises: pažiūrėkite, kaip gerai, dabar po apsilankymo jau galiu vaiką pamatyti... Tai ne, vaikui pasibaigė namų gydymas, vaikui kur kas geriau jaučiasi, jam galima į laukutį, todėl drąsiai duodu vaikelį. Bet Vaiko teisių iškvietimas čia ne prie ko. Nėra pasiteisinimo tam, kad jis iškvietė savo vis dar esamai žmonai dėl kineziterapeučių apsilankymo Vaiko teises. Tą sprendimą priėmiau aš pati. Bet vyras, mačiau, labai gražiai bandė iškomunikuoti taip, kad jam būtų palankiau“, – pridūrė ji.

Viktorija pasakojo, kad šiandien pati paprašė sūnaus auklės parašyti Laurynui žinutę dėl pasimatymo su vaiku.

„Aš tikrai noriu, kad jie pasimatytų, bet jam reikėjo viską apsukti, kad čia neva Vaiko teisės mane privertė duoti, nors iš jų nė vienos žinutės, nė skambučio negavau, net tuomet, kai čia jie sėdėjo, nes tą vaiko matymo tvarką nustato teismas, Vaiko teisės gali tik rekomenduoti. Kitas dalykas, galėjo išeiti per story ir pasidžiaugti, kad gali pasiimti vaiką ir nekišti Vaiko teisių. Bet ne, jos buvo sąmoningai įkištos, kad pateisinti save. Bet už tą iškvietimą jokio paaiškinimo ir pasiteisinimo nebus, nes ten buvo dugnų dugnas mūsų bendravimo. Ir kartojuosi, bet kad ir ką daryčiau, bus blogai“, – kalbėjo ji.

Viktorija Siegel

Antradienį nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel pasipiktino, kad sutuoktinis Laurynas Suodaitis ją paskundė Vaiko teisių tarnybai dėl neva netinkamai prižiūrimo sūnaus.