Labdaringame renginyje Rihanna ir Miley Cyrus varžėsi, kuri labiau apnuogins krūtis

Miley Cyrus, Rihanna ir Tomas Fordas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus, Rihanna ir Tomas Fordas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-10-30 09:03
AA

Trečiadienio vakarą Los Andžele pramogų pasaulio žvaigždės rinkosi į labdaringą vakarienę „amfAR LA Inspiration Gala“, kurios metu buvo renkami pinigai AIDS sergantiems žmonėms. Nors dauguma viešnių rimtam vakarui rinkosi elegantiškas suknias, vis tik scenos skandalistės Rihanna ir Miley Cyrus panoro kuo labiau apsinuoginti.

Ypač atvirų apdarų nevengianti Rihanna labdaros vakarui pasirinko dizainerio Tomo Fordo kurtą suknelę. Atlikėjos krūtys nugulė į iš perregimo audinio pasiūtus kaušelius, o spenelius dengė tik gėlių žiedus primenančios violetinės medžiagos skiautelės.

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Skandalistė Miley Cyrus labdaringame renginyje taip pat priminė apie save – ji, kaip ir Rihanna, vilkėjo Tomo Fordo kurtą suknelę. Miley Cyrus apdaras taip pat buvo ypač atviras – viršutinė suknelės dalis buvo pasiūta iš perregimo audinio, o atlikėjos krūtis dengė tik sukryžiuotos odinės juostos.

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Renginio metu surengtame aukcione Rihanna aktyviai varžėsi su kolegomis ir negailėjo pinigų – už 35 tūkst. dolerių ji įsigijo Harry Winstono auskarus su 72 deimantais ir nepagailėjo 100 tūkst. dolerių už Willy Rizzo darytą nuotrauką „Elizabeth Taylor at the Eden Roc“ su fotografo autografu.

Daugiau labdaringo vakaro, į kurį susirinko gausus būrys garsenybių, galite pamatyti specialioje Žmonės.lt galerijoje:

Holivudo žvaigždynas rinkosi į labdaringą vakarienę Los Andžele (58 nuotr.)
+52