Lady Gaga „Oskaruose“ žvilgsnius kaustė ne tik įvaizdžiu: liaupsių sulaukė jautrus jos poelgis

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-13 18:01
AA

Sekkmadienio naktį Los Andželo „Dolby“ teatre nugriaudėjo jubiliejinė „Oskarų“ teikimo ceremonija. Ant šampaninio kilimo elegancija sutvisko ryškiausios kino žvaigždės. Čia pasirodė ir dainininkė Lady Gaga, prikausčiusi dėmesį ne tik savo įvaizdžiu, bet ir poelgiu.

Per šių metų ceremoniją garsusis „Oskarų“ kilimas pakeitė spalvą – vietoje tradicinės raudonos svečius pasitiko šampaninė spalva. Tačiau spindesys buvo toks pat kaip visada, o juo žengusios žvaigždės žibėjo gal net labiau.

Ypatingo dėmesio sulaukė apdovanojimų ceremonijoje pasirodžiusi dainininkė Lady Gaga. Muzikos žvaigždė atvyko vilkėdama juodą „Versace“ suknelę su perregimu korsetu.

Lady Gaga / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto Lady Gagos pasirodymas ant šampaninio „Oskarų“ kilimo plačiai aidi ne tik dėl įspūdingo dainininkės įvaizdžio. Žengdama šampaniniu apdovanojimų kilimu atlikėja sužavėjo pasaulį savo paprastumu ir žmogiškumu – ji suskubo padėti fotografui, kuriam tuo metu reikėjo pagalbos.

Teigiama, kad bandydamas nufotografuoti drąsų Lady Gagos įvaizdį, vienas fotografas neišlaikė pusiausvyros ir nukrito. Į šią situaciją greitai sureagavo muzikos žvaigždė, kuri nieko nelaukusi nužengė nuo šampaninio kilimo ir pribėgo padėti fotografui. Šis greitai atsistojo ant kojų.

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Supratusi, kad vyrui viskas gerai, dainininkė grįžo atgal ant šampaninio kilimo.

Tiesa, „Oskarų“ dalybose Lady Gaga dalyvavo ne tik kaip ceremonijos viešnia. Dainininkė pasirodė apdovanojimų scenoje, kur atliko „Oskarui“ nominuotą dainą „Hold My Hand“ iš filmo „Asas Maverikas“ („Top Gun: Maverick“).

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors šampaniniu kilimu Lady Gaga žengė pasirinkusi drąsų įvaizdį, į sceną ji lipo kaustydama žvilgsnius kardinaliai kitokia apranga. Čia dainininkė pasirodė vilkėdama džinsus, juodus marškinėlius ir sportinius batelius. Jos plaukai buvo supinti į kasą, o ant veido nebuvo matyti jokio makiažo.

95-ųjų „Oskarų“ ceremonija (49 nuotr.)
+43
Ant 95-ųjų „Oskarų“ šampaninio kilimo – Holivudo žvaigždės (86 nuotr.)
+80