Lady Gaga papuošė VOGUE viršelį: „Įdomus metas mano gyvenime“

Lady Gaga / Žurnalo VOGUE nuotr.
Lady Gaga / Žurnalo VOGUE nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-09-10 21:56
AA

Lady Gaga papuošė naujausią mados žurnalo VOGUE viršelį.

Balandį Gaga priminė, jog jos pirmasis hitas „Just Dance“ mini gražią sukaktį. 2008 metais išmušė auksinė atlikėjos valanda. Dabar Lady Gaga gyvena įspūdinguose namuose, Malibu. Ši vieta – viena iš jos tvirtovių jau ketvirtus metus, o atlikėja sako: „Taip, dabar gyvenu čia, koncentruojuosi į dalykus, kuriais tikiu. Keliu sau iššūkius. Žymiu naują teritoriją. Įdomus metas mano gyvenime.“

2008 metais Lady Gaga tapo viena ryškiausių popscenos divų visame pasaulyje. Interviu su VOGUE moteris pasakoja apie tai, kas pasikeitė jos gyvenime per pastarąjį dešimtmetį. „Visata“, – nusijuokia ji. „Buvo begalė pokyčių. Kai aš užsidegu kūryba ar mane aplanko įkvėpimas, jaučiuosi tarsi vežimas, kurį trauktų tūkstantis arklių. Nesustoju dirbusi“, – trumpam nutyla. „Tu atrandi ir prarandi draugus, su žmonėmis, kuriuos pažįsti visą gyvenimą kartais tu sutvirtini ryšius. Tačiau dėl populiarumo patiri daug emocinio krūvio, skausmo. Iš pradžių nieko nesupranti ir suvokimas tave aplanko tik po dešimtmečio."

Spalio 5 dieną kino kompanija „Warner Bros“ pristatys ketvirtąją tragiškos meilės istorijos „A Star Is Born“ ekranizaciją. Pagrindinius vaidmenis čia sukūrė Bradley Cooperis ir Lady Gaga.

Pirmoji filmo ekranizacija pasirodė 1937 metais, vėliau filmas vėl pasirodė 1954 metais, o trečioji ekranizacija įvyko 1976-aisiais. Šią juostą originaliai režisavo Clintas Eastwoodas.

Tai bus B. Cooperio debiutas, kadangi jis – vienas iš juostos režisierių. Be muzikos aktorius neįsivaizdavo šios premjeros, todėl pasikvietė, jo nuomone, ne tik talentingą aktorę, bet ir  įspūdingą dainininkę. Iki šiol manoma, kad naujasis filmas turėtų susižerti begalę kritikų apdovanojimų.