Lady Gaga per koncertą Amsterdame užtraukė suktinės dūmą

Lady Gaga / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Lady Gaga / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2012-09-19 17:10
AA

Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga pirmadienį sukėlė šurmulį Nyderlanduose, kai koncerto metu ant scenos prisidegė suktinę ir pareiškė dievinanti kanapes.

Hito „Poker Face“ atlikėja koncertavo arenoje „Ziggo Dome“ Amsterdame – pasaulio kanapių sostinėje, kai vienas gerbėjas sviedė jai pakelį cigarečių.

Lady Gaga jį pauostė ir pareiškė: „Cigaretės? Ne, ne, ne.“

Vėliau jai buvo perduota suktinė – regis, kanapių. Tada dainininkė šūktelėjo: „Ačiū! Olandija, ar ji tikra? Neerzinkit manęs“ – tada prisidegė ir užtraukė dūmą.

„Ak, ji tikra. Tiems, kuriems įdomu, ar dabar esu apsvaigusi, sakau – ne. Šito toli gražu neužtenka, kad apsvaigčiau“, – sakė dainininkė.

Lady Gaga, kuri taip pat vilkėjo marškinėlius su dviejų kanapių lapų atvaizdais, vėliau pareiškė savo gerbėjams: „Manau, kad Olandija būtų tinkama vieta pakalbėti apie dabartinį mano atvirumą kanapių rūkymui, nes nusprendžiau, kad noriu jums pasakyti tiesą – jog tai visiškai pakeitė mano gyvenimą ir kad išties pradėjau mažiau gerti. Tai buvo absoliučiai dvasinė patirtis – man ir mano muzikai.“

Nyderlandai garsėja pakantumu lengviesiems narkotikams, tačiau šalies pareigūnai planuoja nuo ateinančių metų uždrausti pardavinėti marihuaną, taikant išimtį specialiai prisiregistravusiems vietos gyventojams.

15min.lt siūlo pasižiūrėti įrašą iš koncerto: