Lady Gagos sužadėtinis bando išsikovoti vietą po saule: kino teatruose – naujausias jo filmas

Natalie Dormer ir Tayloras Kinney siaubo filme „Demonų miškas“ / Kadras iš filmo
Natalie Dormer ir Tayloras Kinney siaubo filme „Demonų miškas“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-21 10:40
AA

Popmuzikos žvaigždės Lady Gagos sužadėtinis Tayloras Kinney geriau žinomas dėl draugystės su garsia atlikėja, nei dėl savo aktoriaus karjeros. Tačiau viskas gali pasikeisti, nes kritikai liaupsina jo naująjį vaidmenį siaubo filme „Demonų miškas“. Lietuvos kino teatruose jis pasirodys jau sausio 8-ąją.

Tayloras Kinney ir Lady Gaga susižadėjo šių metų vasarį, tačiau kada vyks jų vestuvės – kruopščiai slepiama. Aktorius ne viename interviu minėjo, kad pasaulis apie jųdviejų priesaiką prieš Dievą sužinos tik po jų šventės. 

Paties aktoriaus karjera toli gražu nesiklosto taip, kaip jo garsios mylimosios. Pradėjęs karjerą kaip serialų aktorius, jis pasirodė „CSI: Niujorkas“, „Kaulai“, „Vampyro dienoraščiai“, „Kastlas“. Vėliau jį į savo komandą pakvietė ir „Oskarais“ apdovanota „Taikinys #1“ komanda. Tačiau panašu, kad tinkamo dėmesio Tayloras Kinney sulauks tik 2016-aisiais, kai kino teatruose pasirodys filmas „Demonų miškas“.

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / Vida Press nuotr.

Siaubo juosta pasakos istoriją apie prie japonams švento Fudžijamos kalno besiglaudžiantį Aokigaharos mišką, kuris jau kurį laiką yra tapęs bene populiariausia šalyje savižudžių vieta. 2010 metais čia nusižudė 57 žmonės, o Japonijos vyriausybė ėmė slėpti šią statistiką, kuri galimai padrąsindavo kitus gyvenimu nusivylusius tautiečius.

Kraują stingdanti istorija „Demonų miškas“ Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 8 dieną.

Lady Gaga ir Tayloras Kinney / Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Tayloras Kinney / Vida Press nuotr.