Laidos filmavime Ingrida Kazlauskaitė sulaukė pasiūlymo tekėti

Ingrida Kazlauskaitė / Stop kadras
Ingrida Kazlauskaitė / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-05 11:17
AA

Penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ bus pavasariškai šilta ir smagu, nes laidoje skambės ne tik muzika, pokštai bei aštrūs komentarai, bet ir įvyks tikros piršlybos.

Į muzikinį ringą šįkart stoja „Sadūnai“ ir dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kurią į laidą grąžino internete balsavę gerbėjai. Palaikyti dukros į filmavimą atskubėjo ir tėveliai – Liveta ir Petras Kazlauskai. Jie dėjo visas pastangas, kad dukra nugalėtų linksmuosius „Sadūnus“. Liveta net pasitelkė savo moterišką žavesį ir nieko nelaukusi išbučiavo visus „Sadūnus“, taip, matyt, tikėdamasi susilpninti jų galias kovoje su dukra.

Netrūko ir daugiau netikėtumų, o vaizdo scenoje sužavėtas Ramūnas Zilnys besikaunančius Ingridą ir „Sadūnus“ pavadino Snieguole ir septyniais nykštukais.

Filmavimo kulminacija tapo netikėtos piršlybos: saksofonininkas Juozas Kuraitis čia pat, studijoje, pasiūlė Ingridai Kazlauskaitei savo ranką ir širdį.

Laidos svečiai irgi ypatingi – naujai susikūrusi grupė „La forza“, kurioje dainuoja Vaida Genytė, Neringa Nekrašiūtė ir Renata Norvilė. Viešnios atliko grupės narės R. Norvilės vyro Deivio sukurtą dainą, ir tai pirmasis jų pasirodymas televizijoje.

Ar Ingrida sutiko tekėti už savo saksofonininko? Kaip į tokias piršlybas reagavo jos tėveliai ir studijos svečiai?

Visi atsakymai ir žiūrovų balsavimo rezultatai – laidoje „Muzikinės kovos“ penktadienį (balandžio 6 d.) 20.30 per „Lietuvos ryto“ televiziją.