Laidos „TV Pagalba“ metu – kraupi tragedija

Nors ne paslaptis, kad laidos „TV Pagalba“ komanda dažnai susiduria su įvairiais iššūkiais ir nemaloniomis situacijomis, tačiau šį kart įvykusi tragedija pranoko visas jas. Į iškvietimą pas du vyrus išvykęs „gelbėtojas“ Žilvinas Žitkus sulaukė kraupios žinios.
TV reportaže buvo papasakotos dviejų vyrų istorijos. Abu jie norėjo pakeisti savo gyvenimą, tačiau viskas susiklostė visiškai skirtingai.
Pirmoji istorija – apie Joną, kuris ilgą laiką kovojo su priklausomybe nuo alkoholio. Galiausiai supratęs, kad pats nesusitvarkys, jis nusprendė ieškoti išeities ir kreipėsi į „TV pagalbą“.
Atvykusiam gelbėtojui Žilvinui Žitkui vyras atvirai prisipažino, kad per dažnai „švenčia gyvenimą“, ir diskutavo su „gelbėtoju“ apie gyvenimo būdo keitimą. O šalia gyvenančios kaimynės gelbėtojui atskleidė ir kitą pusę – Jono namuose dažnai lankosi policija.
Išklausęs Joną, Ž.Žitkus svarstė, kaip jam padėti, ir netrukus išvyko pas kitą laidos herojų Gintarą.
Čia atvykęs jis išgirdo kraupią žinią. Belsdamas į duris ir kviesdamas Gintarą jis išgirdo pasiūlymą vykti į kapines.
Kaip vėliau pasakojo jo bičiulis, Gintaras leido laiką pavėsinėje. Po to draugai manė, kad vyras tiesiog miega, tačiau netrukus paaiškėjo kraupi tiesa – žmogus jau buvo miręs.
Ši akimirka Ž.Žitkų sukrėtė iki širdies gelmių. Matyta tragedija tapo skaudžiu priminimu, kaip svarbu laiku susigriebti ir spręsti priklausomybės problemas, kol dar ne vėlu.