Laidos vedėja Giuliana Rancic eteryje pasirodė nuoga

Laidos vedėja Giuliana Rancic / Youtube.com stop kadras
Laidos vedėja Giuliana Rancic / Youtube.com stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-06-16 18:09
AA

Vienos laidos būna rimtos ir ramios, kitos – pikantiškos. Tačiau kartais laida, kurioje dalinami stiliaus patarimai gali visai netikėtai pasisukti ir virsti pikantiška. Yapač, kai laidos vedėja nusprendžia nusimesti visus drabužius.

Giuliana Rancic, kanalo „E!“ laidos „Mados policija“ (angl. „Fashion police“) vedėja, nusimesti drabužius nusprendė idant „pagerbtų savo TV partnerę 80-ojo gimtadienio proga“. Tiksliau tariant, jos kolegė Joan Rivers pasiūlė G.Rancic išdrįsti ir nors kartą žiūrovams pateikti „nuogas žinias“, rašo portalas Gossipcop.com.

„Šiandien mano gimtadienis, tačiau aš tau norėčiau kai ką padovanoti“, – G.Rancic įteikdama tuščią dėžę sakė Joana. Žinoma, tokį siurprizą gavusi laidos vedėja pirmiausiai neteko žado, tačiau laidos pabaigoje vis tik pasirodė vilkėdama tik Ievos kostiumu.

Tiesa, intymias jos kūno vietas dengė dideli, juodi stačiakampiai su užrašu „cenzūruota“. „Kanalas man nebūtų leidęs eteryje pasirodyti be šių stačiakampių“, – sakė laidos vedėja. Tačiau tenka pripažinti, kad klausimas, ar ji išties buvo nuoga, ar ne – lieka atviras.

O dabar pasižiūrėkite vaizdo klipą ir patys įvertinkite – apsinuogino ji, ar vis tik apgavo žiūrovus: