Laikui nepavaldi V.Genytė atskleidė geros išvaizdos paslaptį: „Jei tik sportuosi, nieko nebus“

Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-21 08:56
AA

Žinoma Lietuvos dainininkė, laidų vedėja ir pedagogė Vaida Genytė džiugina gerbėjus ne tik savo talentu, bet ir neblėstančia energija bei nenuginčijamu žavesiu. Garsi moteris savo sveikata rūpinasi itin atidžiai, tad fizinė veikla – neatsiejama jos gyvenimo dalis, o subalansuota mityba – kasdienybė.

Kiekviena mūsų diena neapsieina be judėjimo. Užsiimant kasdiene veikla ir darbais labai svarbu, kad kūnas kokybiškai ir laisvai judėtų. Tačiau pasikeitęs gyvenimo ritmas: ilgos valandos prie kompiuterio, dažnas sėdėjimas automobilyje, mažas fizinis aktyvumas, neigiamai paveikia mūsų nugaros ir visų kūno raumenų sveikatą.

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laidos „Sveikas rytojus“ rubrikoje „Sveikai ir laimingai“ buvo kalbama apie judėjimo reikšmę žmogaus organizmui, kokie pratimai gali atstatyti raumenų tonusą ir sugrąžinti prarastą jų sveikatą bei padėti išlaikyti norimą figūrą.

Vaida Genytė / Stopkadro nuotr.

Aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti žinoma dainininkė Vaida Genytė laidoje atviravo, kad jos sveikatos ir grožio paslaptis – nuo vaikystės įskiepytas noras judėti ir būti aktyviai.

„Tas noras judėti, mėgavimasis judėjimu atėjo iš vaikystės. Labai mėgau šokti, norėjau būti balerina arba šokėja. Per judesį mes labai daug sukuriame ir išleidžiame emocijų, kad ir sakykim, kai kalbam, gestikuliuojam. Visa tai atsiliepia ir mūsų nuotaikai, ir mūsų grožiui“, – pasakojo V.Genytė.

Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Nors garsi dainininkė į savo kasdienybę šokio pastaruoju metu nebeįtraukia, tačiau fizinio aktyvumo, padedančio palaikyti gerą savijautą, moters gyvenime apstu. Kaip vieną iš būdų, padedančių palaikyti gerą savijautą ir grožį, Vaida įvardina vaikščiojimą.

„Daug mėgstu vaikščioti, mėgstu baseiną. Baseinas yra toks dalykas, kuriuo užsiimu protarpiais, o vaikščioti, intensyviai prasieiti, stengiuosi bent jau kokius 3-4 kartus per savaitę“, – kasdienybe dalinosi žinoma dainininkė.

Moteris savo išvaizda ir sveikata rūpinasi kasdien, todėl, jei pajunta pirmuosius organizmo signalus, kad metas fiziškai pajudėti – tai ir daro.

„Žinot, aš pasakysiu labai moteriškai: kai pajuntu, kad atsirado veide patinimas, vadinasi, limfa užsistovėjo, reiškia ją reikia prajudinti“, – laidoje atviravo V.Genytė.

Vaida Genytė / Organizatorių nuotr.

Žinoma dainininkė kasdien ne tik teikia didelį dėmesį sportui, bet ir mitybai.

„Jeigu tu daug sportuosi, lakstysi, bėgiosi – labai gerai. Bet jeigu negalvosi, ką valgai, tai nieko nebus. Labai galvoju ką valgau, kiek valgau, nes mano amžiuje medžiagų apykaita yra lėtesnė. Mityba turi būti subalansuota“, – pasakojo žinoma moteris.

Be aktyvaus vaikščiojimo ir mitybos priežiūros, kaip vieną iš būdų, kuris padeda palaikyti ne tik gerą raumenų ir organizmo sveikatą bet ir išlaikyti dailią figūrą, moteris išskiria poilsį sanatorijoje.

„Aš kartais tiesiog atvažiuoju ir sakau: gydytojau, noriu kad man kristų svoris, bet kad nereikėtų intensyviai sportuoti. Gydytojas tuomet iš karto parenka daugiau specialių procedūrų: vonių, mankštų ir panašiai. Paskirtos procedūros išjudina visą kūną“, – kalbėjo žinoma dainininkė.

„Sveikas rytojus“ – 12 val. per TV8 televiziją.

Vaida Genytė (35 nuotr.)
+29