Laikui nepavaldus grožis: podiumu žengusi 51-erių Naomi Campbell – „Versace“ žvaigždė

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.
Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-26 17:25
AA

Rugsėjo 24-ąją Milane įvykęs italų mados namų „Versace“ kolekcijos pristatymas buvo neeilinis: jo metu podiumu žengė ir legendinis supermodelis Naomi Campbell (51).

Milano mados savaitė, visuomet pažerianti daugybę staigmenų ir padovanojanti įspūdingų vaizdų, mados mylėtojų nenuvylė ir šiemet. Ypač daug reakcijų sukėlė penktadienį vykęs spalvingos „Versace“ kolekcijos pristatymas. Papildomų spalvų jam suteikė ir podiumu žygiavusi Noami Campbell.

Atrodo, kad 51-erių britų supermodelis ir aktorė laikui bėgant nesikeičia: vilkėdama ryškiai rožinį kelnių kostiumą ir oranžinę palaidinę, moteris nė trupučio nenusileido savo jaunoms kolegėms.

Naomi Campbell „Versace“ kolekcijos pristatyme Milane (8 nuotr.)
+2

N.Campbell kolekcijos pristatyme pasirodė praėjus keturiems mėnesiams nuo jos dukros gimimo. Žinia apie dukrą daugumai buvo didžiulė staigmena, nes modelis apie nėštumą anksčiau net nebuvo užsiminusi.

Apie vaikelio gimimą N.Campbell pranešė gegužę, likus kelioms dienoms iki savo pačios gimtadienio. Garsenybė socialiniuose tinkluose pasidalijo kūdikio pėdutės nuotrauka.

„Mažytis gražus stebuklas pasirinko mane tapti jo mama. Didžiulė garbė šią jautrią sielą turėti savo gyvenime. Trūksta žodžių apibūdinti mūsų ryšį, kuriuo dalysimės, mano angele. Didesnės meilės negali būti“, – instagrame rašė N.Campbell. 

Teigiama, kad mergaitė gimė surogatinės motinos dėka.

Naomi Campbell modelio karjerą pradėjo būdama vos 15 metų, kuriai sėkmingai vystantis išgarsėjo visame pasaulyje. Ji buvo pirmoji juodaodė moteris, papuošusi „British Vogue“ žurnalo viršelį. Tai įvyko 1987-aisiais, o jau 1988 metais ji tapo ir „French Vogue“ viršelio veidu.

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje Naomi Campbell su dar penkiomis kolegėmis buvo paskelbtos savo kartos supermodeliais – tuo metu jos buvo pačios geidžiamiausios manekenės.

Moteris vis dar drąsiai žengia podiumu, nepaisydama savo amžiaus, o kaip reklaminio veido jos iki šiol tebetrokšta garsiausi mados kūrėjai. Ji taip pat užsiima labdaringa veikla – nuo 2005-ųjų ji turi savo labdaros organizaciją „Charity for Relief“, renkančią lėšas įvairiems projektams.

Supermodelis Naomi Campbell (11 nuotr.)
+5

Pavasario-vasaros „Versace“ kolekcijos pristatyme greta Naomi Campbell žibėjo ir kitos pramogų bei mados pasaulio žvaigždės: modeliai Gigi Hadid, Irina Shayk, Emily Ratajkowski ir Madonnos dukra Lourdes Leon.

Dėmesio centre atsidūrė ir britų popmuzikos dievaitė Dua Lipa (26) savo pasirodymais pradėjusi ir užbaigusi mados šou. Atlikėja pirmiausia vilkėjo juodą kostiumą, o šou pabaigoje pasipuošė žvilgančiu rožiniu ansambliu, atidengusiu jos ilgas kojas ir juosmenį. Tai – dar ne viskas: viso kolekcijos pristatymo skambėjo būtent Dua Lipos dainos.