Laima Kybartienė ir Vaiva Mainelytė susitiks naujame vaidybiniame filme „Draugė“

Laima Kybartienė ir Vaiva Mainelytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Laima Kybartienė ir Vaiva Mainelytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-08 10:46
AA

Dvi neblėstančio populiarumo ir žavesio moterys – Vaiva Mainelytė ir Laima Kybartienė – Moters dienos proga sveikina Lietuvos moteris ir kviečia jas dažniau pagalvoti apie save, džiaugtis artimųjų meile ir kurti mažas šventes kiekvieną metų dieną.

„Linkiu Jums laimės, kuri gyvena visada čia, mūsų širdyse, kad ji išeitų į paviršių ir Jums šviestų gera nuotaika, spindesiu, grožiu, pasitikėjimu, meile“, – tardama sveikinimo žodžius linki televizijos žvaigždė L.Kybartienė.

„Taigi, bent šią dieną nebūkim vienišos. Juk mūsų šventė!“ – sveikinimą pabaigia jos draugė ir kino legenda V.Mainelytė.

Vaiva Mainelytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Po daugybės metų abipusės simpatijos Lietuvos ekranų legendos mėgaujasi viena kitos kompanija, besiruošdamos trumpametražio vaidybinio filmo „Draugė“ filmavimams.

Būsimasis fantastinis filmas žiūrovus nukels į Lietuvos ateitį ir parodys, kaip ten gyvena moteris, trokštanti turėti supratingą ir ištikimą pašnekovę. Šias aktores subūrusi jaunosios kartos režisierė Julija Zubavičienė sako, kad fantastinio filmo scenarijų įkvėpė svarstymai apie jos pačios laukiančią ateitį: „Rašydama scenarijų filmui stebėjau savo močiučių kasdienybę, bandydama įsivaizduoti, o kaipgi atrodys mano gyvenimas po trisdešimties metų. Mano įsivaizduojamą ateitį ir išvys kino žiūrovai.“

Vaiva Mainelytė / Asmeninio archyvo nuotr.
Vaiva Mainelytė / Asmeninio archyvo nuotr.

Šiais metais pasirodysianti kino juosta jau dabar žiūrovus kviečia tapti filmo „Draugė“ bendruomenės dalimi socialiniuose tinkluose, ten stebėti filmo kūrimo užkulisius iki pat jo gimimo.

Videosveikinimą galite išvysti čia:

Laima Kybartienė ir Vaiva Mainelytė (7 nuotr.)
+1