Laimingiausias kūdikis pasaulyje? Penkių dienų mažylės nuotrauka sužavėjo internetą

Kūdikis / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Anksčiau laiko gimusios mergaitės nuotrauka, kurioje užfiksuota nuostabi vos penkių dienų sulaukusios mažylės šypsena, įkvėpė tūkstančius neišnešiotų vaikų tėvelių ir jau dvejus metus nepraranda populiarumo internete.

Gimusi 2014 metais Freya svėrė vos 1,7 kg – tai gerokai mažiau nei vidutinis naujagimio svoris, kuris varijuoja nuo 2,5 iki 5 kg, tačiau tai mergaitei nesutrukdė savo tėvus – Davidą ir Lauren Vinje vos po penkių dienų nuo savo gimimo apdovanoti pačia nuostabiausia šypsena, dėl kurios mergaitė įgavo laimingiausio kūdikio titulą, rašo independent.co.uk.

„Tą akimirką aš kalbėjau su Freya ir paklausiau jos: „gal nusiųskime nuotrauką tėveliui?“, ir tuomet ji mane apdovanojo pačia gražiausia šypsena.

Nuotraukos kopiją padovanojome ir dirbančioms seselėms, nustebau pamačiusi, kad jų poilsio kambaryje ši nuotrauka vis dar kabėjo ir kai po dvejų metų gimdžiau antrąjį vaiką“, – portalui „ABC News“ pasakojo laiminga mama.

Pirmasis Lauren nėštumas neapsėjo be komplikacijų, dėl kurių Freya gimė neišnešiota. Šis faktas ir noras palaikyti bei įkvėpti ankstukų tėvus ir paskatino šiuo metu jau dviejų vaikų mamą tuomet pasidalinti šia nuotrauka tinklaraštyje „Birth Without Fear“.

Netrukus nuotrauka išpopuliarėjo ir socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame sulaukė tūkstančių peržiūrų ir nuostabių komentarų.

Kitą mėnesį mažylė Freya švęs jau antrąjį savo gimtadienį, tačiau ir dabar ji vis dar tokia pati laiminga ir gyvenimu besidžiaugianti mergaitė, kokia buvo ir užfiksuotoje nuotraukoje.

„Freya mums yra nuostabiausia gyvenimo dovana. Ji nepaprastai draugiška ir laiminga mergaitė. Toje nuotraukoje jai tebuvo penkios dienos, tačiau jau iškart matėsi, kad ji visuomet bus laiminga. Tokia ji yra ir dabar“, – džiaugiasi mažylės tėvai.

Skaitykite daugiau