Larisa Kalpokaitė apie darbą su sutuoktiniu: „Siaubas, turi vaidinti meilę, o matai savo vyrą“

Larisa Kalpokaitė / LNK nuotr.
Larisa Kalpokaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-15 12:37
AA

Šiais metais rugpjūčio 6-ąją aktoriai Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys minės jau 41-ąsias santuokos metines. Jie negaili daug gyvenimiškų istorijų, kurias kartu išgyveno, o paklausti, ar nėra sunku kartu vaidinti spektakliuose, tiek Larisa, tiek Jonas, nestokojo humoro.

„Siaubas, daugiau gyvenime nevaidinsime. Spektaklyje mes turėjome vaidinti meilę, ačiū Dievui, kad karantinas atėjo, todėl spektaklis neįvyko. Iš tiesų, siaubas, tu turi vaidinti meilę ir žiūri, o ten matai savo vyrą. Ir pasimeti“, – LNK laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo Larisa su Jonu.

„Sakykit, broliai, kokia yra jūsų ilgametės santuokos paslaptis?“ – laidoje teiravosi Džiugas.

„Leisti žmonai galvoti, kad ji visada teisi. Ir atsiprašyti, visada ir už viską. Jeigu ji pikta – atsiprašai, nekalba – atsiprašai, skauda jai galvą – atsiprašai, išvažiuoji atostogauti, oras blogas – irgi atsiprašai ir t.t. Čia yra brolių užpatentuotos taisyklės. Laiminga žmona – laimingas gyvenimas. Klasika“, – vienas per kitą sėkmingų santykių paslaptis dalijosi broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai.

„O ką sakytumėte, jei žmonos sakytų, nustok atsiprašinėti, nes man jau atsibodo tavo atsiprašymai“, – su šypsena veide juokavo vedėjas Džiugas Siaurusaitis.

„Atsiprašau“, – rėžė Darjušas.

Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / LNK nuotr.

Kalbėdami ar mini ir kaip mini vestuvių metines, aktoriai L.Kalpokaitė ir J.Braškys pasidalino savo didžiosios meilės dienos istorija.

„Susituokėme rugpjūčio 6 dieną, per blatą, nes turėjome laukti dar kelis mėnesius eilėje. Tuo metu ten dirbusi mūsų draugė bus užrašė šiai datai, dar prieš pat darbo laiką, jis atsidaro 11 valandą, o mes buvome užrašyti 10.50. O apie šventimą, tai aš visada pamiršdavau, Jonas niekada nepamiršdavo. Tačiau buvo vienintelis kartas, kai Jonas tai pamiršo, per mūsų 25-ąsias metines“, – „Šeškinės 20“ laidoje atviravo L.Kalpokaitė.

Daug įdomių ir šypsenas keliančių istorijų – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., „Šeškinės 20“ per LNK.