Larisa Kalpokaitė: atvirai apie darbus, kuriuos teko dirbti, dėmesį ir moteriškumą

Larisa Kalpokaitė / „Pasaulis pagal moteris“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Kai anksčiau žiūrėdavau savo jaunystės nuotraukas sakydavau: „Mano veidas – joks! Visiškai neryškus, neįdomus be grimo. Dabar, kai pažiūriu, taigi graži pana buvau!“ – laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Renatai Mikailionytei prisipažino teatro, kino ir televizijos aktorė Larisa Kalpokaitė.

Apie grožį 58-erių populiari aktorė kalba su šypsena. „Geriausia, kai gražus ir talentingas, nes po dvidešimties metų scenoje grožis dingsta. Jei lieka talentas, vadinasi, vis dar turi ką parodyti“, – sako aktorė, kuriai likimas vaidmenų pašykštėjo jaunystėje, bet dosniai pažėrė brandžiame amžiuje.

Buvo laikas, kai per mėnesį Larisai tekdavo vaidinti vos keturiuose spektakliuose. Tuomet, sako, galvojusi, kaip išgyventi, kuo maitinti sūnų. Aktorė nesigėdina darbų, kuriuos jai tekdavo dirbti. „Valiau grindis dėvėtų drabužių parduotuvėje, lyginau drabužius, kabinau juos ant kabyklų. Nuo to laiko labiausiai užjaučiu valytojas, kurios žiemą valo pirkėjų pripėduotas grindis. Ir ne po vieną kartą valo“, – laidoje šį šeštadienį atviraus populiari aktorė.

Larisa Kalpokaitė, Renata Mikailionytė / „Pasaulis pagal moteris“ nuotr.

Kokių darbų ji dar moka? „Galiu daržus ravėti, galiu kiaules šerti, jei reikia. Karvę ne taip gerai melžiu, kartą mėginau, vargšei teko 45 minutes mane kentėti. Laimė, buvo kantri, o ir pieno nedaug turėjo, – juokiasi ir išduoda dar vieną savo silpną vietą. – Dar aš visiškai nemoku skaičiuoti. Daugybos lentelę moku, bet su pinigais man tikra bėda. Jei protingesnis žmogus nepataiso, galiu ir stipriai apsiskaičiuoti. Niekada nežinau, kiek pinigų yra mano piniginėje, vis tikrinu sąskaitas, kad žinočiau, kiek iš tiesų galiu sau leisti“.

Geriausiai aktorei sekasi darbai, susiję su jos profesija. „Man patiko dėstyti“, – prisipažįsta Larisa ir priduria, kad jaučiasi sėkminga moterimi. Jei dar sugebėtų bent šiek tiek pasirūpinti savimi, būtų išties laiminga. „Visi patarinėja: „Mylėk save“. O kaip mylėti, kai laiko vis trūksta? – klausia. – Noriu pasimaudyti Druskininkuose, pasivaikščioti po pušyną, bet juk ne visada pavyksta, ko nori. Atrodo, dar bus laiko, o iš tiesų labiausiai trūksta dėmesio sau...“

Susigyvenusi su populiarumu aktorė tikina, jog svetimų žvilgsniai vis dar ją varžo. „Nuvažiuoji į tėviškę, o pasimaudyti ežere – negali. Na, gali, bet nesinori, kad visi į tave žiūrėtų, juk ne pirma ir ne antra jaunystė. Žmonės tikrai turi ką aptarti“, – šmaikštauja.

Tačiau, kaip ten būtų, ji įsitikinusi: pasaulį suka moterys. Ir nesvarbu, kokio jos amžiaus. Moterys daro įtaką net ir stipriausių vyrų sprendimams, poelgiams, netgi karjerai. „Tiesa – sena, kaip pasaulis: vyrai – galvos, o moterys – jų kaklai“.

Dar daugiau brandaus amžiaus aktorės išminties, o taip pat vertingų patarimų, kaip brandžiame amžiuje prižiūrėti savo kūną, kaip išlaikyti spindinčią veido odą ir gerą savijautą – šeštadienį TV3 laidoje su aktore Larisa Kalpokaite, sporto treneriu ir sveiko gyvenimo būdo propaguotoju Andriumi Pauliukevičiumi, makiažo meistre Jolanta Sargautyte bei laidos vedėjomis R. Mikailionyte ir Kristina Rimiene.

Skaitykite daugiau