Larisa Kalpokaitė prisiminė sužadėtuves su Jonu Braškiu: „Jis man pasipiršo prie šiukšlių konteinerio“

Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / Gretos Skaraitienės nuotr.
Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-03-02 11:03
AA

Populiariai aktorei Larisai Kalpokaitei gali pavydėti daugelis – moteris puoselėja ne tik šaunią karjerą, gali pasigirti nuolat spinduliuojančia energija, neblėstančiu humoro jausmu, bet ir nuostabia, darnia šeima. Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ kartu su vyru aktoriumi Jonu Braškiu apsilankiusi aktorė atskleidė ne tik judviejų susipažinimo, bet ir pasipiršimo istoriją bei pasidalijo savo sėkmingos santuokos receptu.

35-erius metus santuokoje gyvenančių aktorių L. Kalpokaitės ir J. Braškio kulinarinius sugebėjimus vertino taip pat aktorystei atsidavęs sūnus Jonas. Prieš prasidedant kulinarinei kovai, sutuoktiniai nepamiršo vienas kitam paspausti rankų. „Linkiu pergalės sau“, – šmaikštavo J. Braškys. Netylant smagiems pokalbiams ir juokui aktorės vyras taip pat atviravo, kad namie jo žmona – visai kitokia.

Tikras vaidybos meno profesionalas J. Braškys prisiminė, kaip dėstydamas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pirmą kartą sutiko savo būsimą žmoną. „Teko matyti jos egzaminus, bet jokių amūrų nebuvo, jokių absoliučiai“, – intrigavo aktorius.

Poros draugystė netruko išaugti į gražius santykius. L. Kalpokaitė žiūrovams atskleidė ir kuriozišką savo ir vyro piršlybų istoriją. „Jis man pasipiršo prie šiukšlių konteinerio. Tiksliau, ten buvo šiukšlių krūva, ant kurios augo gražūs mėlyni irisai“, – juokdamasi prisiminė aktorė.

Aktorių pora kartu skaičiuoja jau 35-erius metus ir gali pasigirti itin darniais santykiais. J. Braškys tikino, kad tie dešimtmečiai prabėgo per greitai ir pasidalijo sėkmingos santuokos receptu.

„Svarbiausia – pagarba kitam žmogui, kito žmogaus talentui ir turėti savo, kaip aš vadinu, salą arba autonomiją. Brandžiame amžiuje meilė bus kitokia. Jaunas vynas šauna į galvą iš karto ir po 10–12 minučių – nieko nėra, o kodėl visi nori brandaus vyno? Todėl, kad tu jį gali ilgai, neskubėdamas skanauti“, – laidos žiūrovams pasakojo aktorius.

Tėvų kulinarinius sugebėjimus įvertinęs sūnus Jonas prie virtuvės stalo atskleidė, kaip prabėgo jo vaikystė, kuomet abu tėvai buvo itin užsiėmę ir populiarūs aktoriai. Kuris patiekalas sūnui patiks labiau? Kokia aktorių L. Kalpokaitės ir J. Braškio susipažinimo ir meilės istorija? Kaip darniai išgyventi santuokoje daugiau nei 35 metus? Kokie yra aktoriaus darbo užkulisiai? Apie tai ir dar daugiau sužinosite jau šeštadienį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“.