Larisa Kalpokaitė sulieknėjo taip, kad gerbėjai jos nebepažino

Larisa Kalpokaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbėjo apie kovą su antsvoriu. Aktorė Larisa Kalpokaitė atsikratė ne vieno kilogramo, dėl to moteris pateko ir į komiškas situacijas, kuomet jos neatpažindavo žmonės.

„Teatro sezono pradžioje buvo toks nutikimas. Ilgai vaidinu spektaklyje „Žirklės“. Kai įeinu į sceną, publika gražiai priima – šypsosi, juokiasi, o čia išeinu ir mirtina tyla. Iš salės toks šaltis, galvoju, kas čia. Gal ką nors ne taip darau? Ir tik po penkių ar septynių minučių pradeda atpažinti ir reaguoti“, – prisiminė L. Kalpokaitė

Žinoma aktorė atviravo, kad niekas tiesiai jos neklausė, kaip jai pavyko atsikratyti antsvorio. „Sako: „Kalpokaitė serga“, „Kalpokaitė žiedą ant skrandžio užsidėjo“, „Kalpokaitė išsioperavo“, – apie gandus kalbėjo aktorė.

Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Politiko Andriaus Šedžiaus žmona Monika laidoje pasakojo, kad per nėštumą ji priaugo daugiau kaip 20 kilogramų. „15 kilogramų numečiau greitai – per mėnesį du, o likę dešimt kilogramų krito gana sunkiai“, – sakė M. Šedžiuvienė. M. Šedžievienė atskleidė, kad nėštumo laikotarpio valgydavusi viską: „Viską valgiau, visiškai savęs nevaržiau ir man jau gydytojai sakydavo: gal tu tas riebias košes primažink“.

Laidoje dalyvausiantis renginių vedėjas Tomas Traceviskis pasakojo, kad šiuo metu stengiasi atsikratyti papildomų kilogramų. „Sekasi atsikratyti svorio, laibas niekada nebuvau ir nebūsiu. Kiekvienas žinome, kad yra skirtingi žmonių tipai, vienas būna kūdas ir visada bus. Mano galva, pagrindinis dalykas metant svorį yra kiekis, ritmas ir selekcija – valgyti penkis kartus per dieną, nedidelėmis porcijomis ir atsirinkti produktus”, – kalbėjo Tomas Tracevskis.

Skaitykite daugiau