Latvijos atstovas Justas kviečia lietuvius savo balsus „Eurovizijoje“ skirti jam: žiūrėkite video

Latvijos atstovas „Eurovizijoje“ Justas  / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Latvijos atstovas „Eurovizijoje“ Justas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-11 17:31
AA

Šių metų Latvijos atstovas „Eurovizijoje“ Justas, kaip ir, ko gero, visi konkurso dalyviai, trokšta tapti nugalėtoju. Kaip ir Lietuvai atstovaujantis Donatas Montvydas, Justas dainuos ketvirtadienį, antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu. Kadangi „už savus“ lietuviai balsuoti negalės, Justas prašo „Eurovizijoje“ savo balsus skirti Latvijai.

„Eurovizijos“ konkurse latvis Justas dainuos kūrinį „Heartbeat“, kurį jam sukūrė dainininkė Aminata. „Eurovizijos“ gerbėjams ši atlikėja pažįstama puikiai: pernai ji pati gynė Latvijos garbę konkurse ir su daina „Love Injection“ pelnė šeštąją vietą.

Bendraudamas su Žmonės.lt Justas sako nemanantis, kad Aminatos vardas – jo raktas į sėkmę. Jis tiki savo daina ir kaip ir kiekvienas, pasirodantis „Eurovizijoje“, siekia pergalės.

Apie Lietuvos atstovą Donatą Montvydą latvis kalba gražiai: dar nematė lietuvio repeticijų Stokholme, bet sekė Lietuvos nacionalinę atranką, kur Donato pasirodymas jam paliko įspūdį.

Šįmet Justui „Eurovizijoje“ patikėta svarbi užduotis: tai jis pradės antrąjį pusfinalį – pasirodys pats pirmas. Tuo tarpu Lietuvos atstovas Donatas Montvydas pasirodys vėliau – devintas.

Justas ir Donatas Montvydas šįmet – varžovai. Iš viso antrame pusfinalyje dainuos 18-os valstybių atstovai, tik 10 iš jų pateks į finalą.

Nepaisant to, kad konkurse Latvija ir Lietuva konkuruoja, taiką čia garantuoja „Eurovizijos“ taisyklės: balsuoti už savo valstybės atstovą šalies teritorijoje gyvenantys tautiečiai negali, bet gali už visus kitus.

Todėl bendraudamas su Žmonės.lt Justas ir naudojasi proga: kviečia lietuvius savo balsus antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje skirti jam, tai yra balsuoti už Latviją.