Latvijos atstovei Samantai Tinai – geros žinios: kitais metais į „Euroviziją“ keliaus be nacionalinės atrankos

Samanta Tina
Samanta Tina
Šaltinis: Žmonės
2020-05-16 22:59
AA

Lietuvoje puikiai žinoma dainininkė Samanta Tina, kuri šiais metais turėjo atstovauti Latvijai „Eurovizijoje“, iš savo šalies nacionalinio transliuotojo sulaukė palankaus sprendimo – kitąmet ji galės dainų konkurse dalyvauti be jokios papildomos atrankos.

Latvijos nacionalis transliuotojas LTV šiandien patvirtino, kad 2020-aisiais į Roterdamą vykti turėjusi atlikėja Samanta Tina kitai metais taip pat galės "Eurovizijoje" atstovauti šaliai.

Su daina „Still Breathing“ vasario mėnesį nacionalinę atranką, konkursą „Supernova“, laimėjusi Tina – pirmoji dainininkė, kuriai išskirtine tvarka suteikta tokia privilegija. 

Nuo 2000 metų, kuomet Latvija pirmą kartą nusprendė dalyvauti „Eurovizijoje“, šioje šalyje atlikėjai kasmet turėdavo varžytis dėl galimybės sužibėti ant didžiosios dainų konkurso scenos. 

Samanta Tina/Vida Press nuotr.

Dėl koronaviruso atšaukus „Euroviziją“, jos rengėjai nurodė, kad su tomis pačiomis dainomis atlikėjai kitais metais dalyvauti negalės, tačiau perinkti atstovus ar ne – paliko spręsti pačioms šalims.

Kūrinio, su kuriuo šiais metais Samanta Tina turėjo pasirodyti „Eurovizijoje“, žodžius parašė Aminata Savadogo, reprezentavusi Latviją 2015-ųjų konkurse.