Latvijos žvaigždės „BrainStorm“ pirmąkart koncertuos Palangoje: laukia su dvigubu nekantrumu

Latvių grupė „BrainStorm“ / Asmeninio albumo nuotr.
Latvių grupė „BrainStorm“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-06 19:39
AA

Puikiai Lietuvos klausytojams pažįstama kaimynų latvių grupė „BrainStorm“ balandžio pabaigoje surengs koncertą Palangoje. Prieš kelis metus Lietuvos pajūryje turėjęs vykti šių muzikantų pasirodymas buvo atšauktas dėl pandemijos, todėl artėjančio koncerto „BrainStorm“ laukia su dvigubu nekantrumu.

„Kartu pasitiksime pavasarį, dainuosime ir šoksime viename gražiausių pajūrio miestų Lietuvoje. Iki greito, amigos!“, – kviečia „BrainStorm“ muzikantai. Skelbiama, kad „BrainStorm“ pasirodymas balandžio 28 dieną Palangos koncertų salėje bus vienintelis solinis Latvijos žvaigždžių koncertas Lietuvoje šiais metais.

Prieš kiek daugiau nei metus išleidusi savo naujausią albumą „Lonesome Moon“, Palangai grupė žada žymiausių dainų programą ir kelias naujienas. „Muzikantui nėra džiaugsmingesnės akimirkos, kaip susitikti su savo klausytojais“, – sako „BrainStorm“ vokalistas Renaras Kauperis. „Todėl esame labai laimingi besiruošdami ir repetuodami jums pažįstamus kūrinius, o taip pat ir šiek tiek naujų dainų Palangos koncertui!”

Artėjantis koncertas bus pirmasis „BrainStorm“ pasirodymas Palangos koncertų salėje. Kultinės grupės koncertas su žymiausių dainų programa Palangoje įvyks balandžio 28 dieną. Bilietų prekyba į šį koncertą prasideda rytoj, vasario 7 dieną. Iki tol grupės gerbėjai gali įsigyti išankstinius bilietus specialų kodą gavę svetainėje brainstorm.buymusic.lt.

Jau tris dešimtmečius gyvuojantys „BrainStorm“ yra išleidę per 20 albumų ir renka pilnus ištikimų gerbėjų bei grupės muziką naujai atrandančių klausytojų stadionus. Grupė dažnai tituluojama žymiausia ir didžiausią pripažinimą pelniusia Baltijos šalių grupe.

2006 metais muzikantai laimėjo MTV Europe „Best Baltic Act“ apdovanojimą, o 2013 metais pasirodė Jungtinės Karalystės Glastonberio festivalio scenoje. Grupė yra koncertavusi daugelyje Europos valstybių ir apšildžiusi tokias pasaulines muzikos žvaigždes kaip R.E.M., „The Rolling Stones“, „Depeche Mode“ ir kitas.

Fotogalerijos:

Latvių grupė „Brainstorm“ (10 nuotr.)
+4
Legendinė latvių grupė „BrainStorm“ festivalyje „Midsummer Vilnius“ (33 nuotr.)
+27