N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Laukia aistringa naktis? Tinkamai jai pasiruoškite

Moteris ir vyras bučiuojasi / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Aišku, geriausi romantiški scenarijai yra nesuplanuojami ir įvyksta paskatinti tinkamo momento. Tačiau jei žinote, kad jūsų laukia aistringa naktis, derėtų skirti šiek tiek laiko tam pasiruošti. Svarbu būti geriausios fizinės, psichinės ir emocinės būklės.

Save nuteikti ir mąstyti seksualiai gali būti sunku, jei galvoje suksis mintys apie nepabaigtus darbus, planus. Tad sutvarkykite visus reikalus, pabaikite darbus.

Tinkamai nusiteikite. Pradėkite galvoti apie tai, kas jūsų laukia, įsivaizduokite tai, kas jus kaitina, mąstykite apie tai, ką veiksite su savo partneriu. Galite įsivaizduoti vietą, laiką, aplinką, jūsų aprangą, tai, kaip liesite vienas kitą. Seksualios ir erotiškos mintys jus nuteiks tinkamai. Juk nusiteikimas – vienas pagrindinių dalykų.

Sutvarkykite neatidėliotinus reikalus. Save nuteikti ir mąstyti seksualiai gali būti sunku, jei galvoje suksis mintys apie nepabaigtus darbus, planus. Prieš savo didžiąją naktį sutvarkykite visus reikalus, pabaikite darbus, kitaip tariant, užtikrinkite, kad jūsų mintys neklajotų kažkur kitur. Jei ketinate praleisti romantiškiausią naktį, išsijunkite telefoną, būkite tikra, kad jūsų be reikalo niekas netrukdys.

Depiliacija rūpinkitės iš anksto. Ne paslaptis, kad kiekviena nori atrodyti tarsi nulipusi nuo podiumo: švelnia, glotnia oda. Jei planuojate depiliaciją vašku, cukrumi ar epiliaciją, tai atlikite bent keletą dienų prieš jūsų didįjį vakarą. Taip po depiliacijos sujautrėjusi oda turės laiko nurimti. Na, o jei naudojatės skustuku, teks rasti laiko tą patį vakarą, nes plaukeliai po skutimo greitai atauga. Beje, nepamirškite naudoti aliejų, kuris nuramintų odą po skutimosi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Produktai, kurie padės atgauti odos spindesį

Depiliacija / Fotolia nuotr.

Seksualios žinutės? Kodėl gi ne! Pasiruošti būtina ne tik jums, bet ir antrajai pusei. Įaudrinkite jį seksualiomis žinutėmis – leiskite suprasti, kad esate nusiteikusi itin žaismingai. Galite ne tik rašyti seksualias žinutes, bet ir nusiųsti intriguojančią nuotrauką – tai tikrai paskatins jį skaičiuoti minutes iki jūsų susitikimo.

Valgykite afrodiziakų. Norite išties sužadinti aistrą? Likus kelioms valandoms iki pasimatymo suvalgykite maisto, kuris žadina aistrą. Afrodiziakais vadinami tokie produktai kaip austrės, midijos, šokoladas, cinamonas, ikrai, aitriosios paprikos, imbieras. Neprošal tokių užkandžių turėti ir veiksmo vietoje.

Pasiruoškite seksualų apatinį trikotažą. Klausimas, ką apsirengti, senas kaip pasaulis. Tačiau jei jūsų laukia aistringa naktis, jums itin svarbu pasirinkti tinkamą apatinį trikotažą. Jei peržvelgusi savo turimą garderobą neradote nieko, kas tiktų, apsilankykite parduotuvėje – dailių apatinių niekada nebus per daug. Pasak specialistų, jums tinkantis ir patinkantis apatinis trikotažas padės jaustis seksualiai, patraukliai ir netgi bus lengviau atsipalaiduoti, nes labiau pasitikėsite savimi.

Apatinio trikotažo modelis / Shutterstock nuotr.

Parinkite tinkamus kvapus. Nuo senų laikų žinota, kad kvapai gali sužadinti potraukį kitam asmeniui, priversti susijaudinti. Ajurvedinėje medicinoje kokosas naudojamas kaip vienas iš būdų stimuliuoti spermos gamybą. Tai natūralus produktas, galintis sukelti susijaudinimą, o šio vaisiaus aromatas, kuriam sunkiai atsispiria vyrai, žadina seksualinį apetitą. Taigi kokosų kvapas gali sužadinti aistras. Niekuo nenusileidžia ir muskatas – jo aromatas artimas vyriškojo lytinio hormono testosterono kvapui. Vyrai taip pat mėgsta vanilės kvapą. Sakoma, jog šis aromatas sužadina romantiškus jausmus. Taigi pasirinkite tinkamus kvapus!

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė. Kas šeimoje turi daugiau uždirbti?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau