Laukiasi TV žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė: paaiškėjo, kada paliks eterį

Donata ir Mantas Vaiciekiūčiai / Vido Černiausko ir Vaido Užkuraičio nuotr.
Donata ir Mantas Vaiciekiūčiai / Vido Černiausko ir Vaido Užkuraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-08 19:16
AA

TV3 žinių vedėjos Donatos Vaiciekiūtienės ir jos vyro, garso režisieriaus Manto šeimoje – ypatinga šventė. Pora pranešė, kad netrukus jų namus džiugins nauja gyvybė. Sutuoktiniai laukia šeimos pagausėjimo.

Žinią apie nėštumą D.Vaiciekiūtienė patvirtino portalui Žmonės.lt.

„Labai džiaugiamės prasidedančiu nauju gyvenimo etapu, kurio labai laukėm. Kol kas visą save atiduodu darbams, todėl neskubu ir su pasiruošimu. Bet jau greitai darbus atidėsiu į šoną ir ruošiuosi kitom svarbiom pareigom“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

D.Vaiciekiūtienė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad jau netrukus paliks žinių vedėjos kėdę. Paskutinį kartą žinias Donata skaitys gegužės 12-ąją. Tiesa, kol kas neskelbiama, kas ją pakeis.

Donata Račaitė / Vido Černiausko nuotr.

Pirmasis žinią apie TV3 žinių vedėjos D.Vaiciekiūtienės nėštumą pranešė tv3.lt.

Žmonės.lt primena, kad Donata Račaitė ir Mantas Vaiciekiūtis aukso žiedus sumainė 2022 metų birželio mėnesį. Ceremonija vyko Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.

Donata ir Mantas susipažino televizijos projekte „X Faktorius. Žvaigždės“, kuriame žinių vedėja išbandė dainininkės amplua.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės / Vaido Užkuraičio nuotr.

„Mums puikiai sekasi būti kartu, nejaučiame šeimyninio gyvenimo rutinos, meilė liepsnoja. Abu esame užsiėmę profesiniais dalykais, todėl džiaugiamės ir vertiname laiką, kurį galime leisti kartu. Mudviem patinka atrasti mažus Lietuvos miestelius“, – pernai žurnalui „Žmonės“ sakė Donata Vaiciekiūtienė.

Donatos Račaitės ir Manto Vaiciekiūčio vestuvės (10 nuotr.)
+4