Laura Mazalienė pasidalino šilta šeimynine fotosesija: „Nėštumo pabaiga buvo sunki, dabar stengiuosi atsigriebti už viską“

Laura ir Šarūnas Mazalai su dukrytėmis / „Easyfotolt“ nuotr.
Laura ir Šarūnas Mazalai su dukrytėmis / „Easyfotolt“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-19 14:00
AA

Liepos 19 d. į Lauros ir Šarūno Mazalų gyvenimą atėjo dar vienas vaikelis. Lygiai prieš mėnesį gimusią dukrelę Aurėją bei dvejų dar neturinčią Deimilę pora įamžino šeimyninėje fotosesijoje.

„Matyt, sudėtingiausia yra dėmesio paskirstymas. Dar ir dabar bijau viena vakare pasilikti su abejomis dukromis. Migdymas atrodo kažkokia mistika, nes abi nori miegoti beveik tuo pačiu metu... O kažkokio esminio pokyčio nėra – mažoji labai rami“, – Žmonės.lt pasakojo jauna mamytė.

Jos teigimu, Šarūnui grįžus į darbą LRT, pagalbos ji sulaukia mažiau, bet tai irgi netrukdo lankytis renginiuose ir gyventi aktyviai.

„Kol vasara, nesinori lindėti namie. Juolab, kad nėštumo galas buvo sunkus, buvo apėmusi tam tikra apatija, tad gal dabar šiek tiek stengiuos atsigriebti už viską“, – pasakojo Laura.

Pasidalindama fotosesija ji prisiminė, kaip medikai negalėjo patikėti, kad tai – jau antras ir planuotas jaunų tėvelių vaikas.

„- Ar jaudinatės? Juk čia pirmas Jūsų vaikelis...
- Ne, ir ne pirmas, - šypsojaus.
- NE PIRMAS? O tai kiek pirmam? - stebėjos visai smagi akušerytė. Juk jums tik 27-eri...
- Dveji, - šypsojaus toliau.
- Tai čia tikriausiai netyčiukas, - smagiai pasakė ji.
- Na, kad ne, - jau tada aš prapliupau juoktis laukdama operacijos.

Labai linkiu, kuo mažiau tokių stereotipų Jūsų gyvenime. Juk jauni žmonės ne tik daro karjeras, bet ir gimdo vaikus. Ir ne tik netyčiukus“, – rašė ji.