Laura Mizgirytė-Latour: Londono mados savaitės gatvės tendencijos, vertos kopijuoti

Gatvės stilius, Londonas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nors visi tinklaraštininkai, mados redaktoriai ir šiaip stilingos būtybės susipakavę savo puikiausius išeiginius aprėdus jau iškūrė iš Londono mados savaitės į Milaną ir pozuoja paparaciams, Londono svečiai paliko daug idėjų: gėlėtų raštų, siuvinėjimų ir visokių ypatingų dalykų, būdingų didžiausiam britų miestui ir jo fantastiškam gatvės stiliui. Keistam, įkvepiančiam, verčiančiam atsigręžti gatvėje ar darkart „pakliksėti“ ant tos pačios nuotraukos.

Tad jei ruošiatės pavasariniam šopingui (jau laikas), būtinai reikės šių dalykų:

Raudonos

Be konkurencijos dominuojanti spalva Niujorko ir Londono mados savaitėse – gatvėje ir ant podiumų. Gera visaip – nuo galvos iki kojų (įskaitant plaukus ir makiažą) arba tik raudonos kojinės ar manikiūras.

Raudoni deriniai / Vida Press nuotr.

Žalios

„Pantone“ 2017-ųjų spalva – šviežia žalia – turi dar visus metus laiko įsirangyti į mūsų garderobus, tačiau Londono gatviniai skoningai praktikavo komplikuotais neretai laikomus atspalvius.

Raudoni deriniai / Vida Press nuotr.

Gėlių

Nuo realistiškų gėlių piešinių, kiniškų chinoserie ornamentų, psichodelinių siuvinėtų ir 3D augalinių motyvų, gėlės yra pastarųjų kelių metų ir šio pavasario–vasaros svarbiausias raštas.

Raudoni deriniai / Vida Press nuotr.

Rimto palto arba švarko

Rimto – reiškia solidaus, nepriekaištingai sukonstruoto, klasikinio (pavyzdžiui, klasikinio britiško tvido) arba puikios spalvos, su unikaliomis detalėmis, kuris būtinai priims į kompaniją ne tik įprastus įtariamuosius – džinsus, kelnes, marškinius, bet ir madingiausias sezono spalvas ir raštus.

Raudoni deriniai / Vida Press nuotr.

Fainų batų ir rankinuko

Nors Niujorke ryškiausia avalynė buvo sportiniai bateliai, Londonas į athleisure traukinį nešoko. Spalvotos platformos (ypač – basutės su kojinaitėm), seksualūs aukštakulniai auliniai ir struktūriškas, ryškus, preciziškas mažas rankinukas – svarbiausi aksesuarai.

Net nekreipiant dėmesio į drabužių tendencijas, su tokiais aksesuarais bet kokį ir bet kokio amžiaus derinį galima išvilkti į stiliaus aukštumas.

Raudoni deriniai / Vida Press nuotr.

Daugiau fantastiškų gatvės stiliaus įkvėpimų – albume!

Londono mados savaitė, gatvės stilius (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau