Laura Mizgirytė-Latour: Suderintas poros įvaizdis – už ar prieš?

Prieš maždaug ketverius metus Azijos – Kinijos, Pietų Korėjos ir Japonijos madą užvaldė susiderinusių porų stilius. Tai – tik vienas iš būdų parodyti pasauliui, kad „mes pora“.
Tiesa, Azijoje, kaip ir daugelis mados dalykų, porų suderinamumas yra ekstremalus: identiškais, tik skirtingų dydžių ir vienodų spalvų sijonu ir kelnėmis vilkintys mergina ir vaikinas, atrodantys lyg dvyniai. Jei smalsu pamatyti, kaip tai atrodo, ieškokite instagrame: #couplelook, #lovestagram. Azijoje susirasti antrąją pusę, kuri patiktų tėvams (t. y. turtingą ir gražų(-ią) yra reikalų, tad jei pasiseka – pora švenčia visiems apie tai primindama: nuo kasdienių asmenukių socialiniuose tinkluose iki kas šimtą dienų švenčiamų triukšmingų sukaktuvių ir sacharininių fotosesijų.
Nepaisant savotiškos Rytų tendencijos, harmoningas poros įvaizdis – malonus akiai dalykas. Tiesa, nebūtinas – mados industrijos power pora Justinas O’Shea ir Veronika Heilbrunner dažnai atrodo šokiruojančiai skirtingai, tačiau tai tapo jų stiliaus parašu. Jei nusprendėte derinti įvaizdžius, skirtingai nei rytiečiai, siūlyčiau vengti dvynių įvaizdžio, o labiau kliautis tarsi iš „vienos kolekcijos“ idėja: kontrasto principu, panašia spalvų gama, artimu stiliumi ar detalėmis.
Kontrastas
Kontrastas lengviausias, kai vienas iš partnerių renkasi juodai baltus, pilkus derinius – kitam belieka nei daug, nei mažai – spalvų ir raštų laisvė. Visada efektingai atrodo švarios spalvos.
Harmoninga spalvų gama
Harmoningi, tarpusavy derantys raštai ir spalvos (ne identiška, nebent siekiate uniformų įvaizdžio).
Panašus stilius
Susiderinti galite stiliais – laisvalaikio, vakariniu, vyrišku, gatvės, pankišku, vintažiniu ir bet kokiu kitu, šovusiu į galvą.
Detalės
Nedidelės artimų spalvų ir raštų detalės, pavyzdžiui, jos rankinė ir jo marškinėliai, tokia pat avalynė, o gal tik jo kojinės, derančios prie jos spalvinės gamos.