Laura Navikaitė ir Rytis Žvagulis Kalėdų eglę puošė kartu su būriu artimųjų

Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Ąžuolo ir Ryčio mama Regvita ir brolis Aidanas / Asmeninio albumo nuotr.
Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, Ąžuolo ir Ryčio mama Regvita ir brolis Aidanas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-08 15:19
AA

Grupės „Magnit“ atlikėja Laura Navikaitė ir jos širdies draugas Rytis Žvagulis jau gyvena džiugiu žiemos švenčių laukimu – pora jau pasipuošė ir Kalėdų eglutę, ir spėjo paskanauti pirmųjų kalėdinių namuose keptų sausainių.

„Man prieššventinis laikotarpis visada būna ypatingas. Širdimi jaučiu, kad šiais metais jis bus taip pat išskirtinis“, – šypsosi Žmonės.lt kalbinta L.Navikaitė.

Laura ir Rytis draugauti pradėjo dar praėjusių metų pabaigoje, todėl šiemet kartu sutiks jau antrąsias šventes. „Tačiau bendruose namuose – pirmą kartą, todėl laukimas dar džiaugsmingesnis“, – patikina Laura, šią vasarą kartu su Ryčiu apsigyvenusi kartu.

Judviejų namuose jau puikuojasi spalvotais žaisliukais ir degančiomis lemputėmis papuošta dirbtinė eglė.

Ryčio Žvagulio ir Lauros Navikaitės eglutė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kaip ir praėjusiais, taip ir šiais metais eglę nusprendėme puošti gruodžio 1-ąją – tikriausiai tai taps kiekvienų metų tradicija (šypsena). Šiemet ją puošėme ne dviese – kaip tik tą vakarą atvyko Ryčio brolis Ąžuolas su Ineta ir mažąja Barboryte, taip pat mama Regvita su mažuoju Ryčio broliu Aidanu ir mano sesuo Lina. Žodžiu, netikėtai, bet labai smagiai visi įžiebėme eglutę“, – pasakojo pašnekovė.

Ryčio Žvagulio ir Lauros Navikaitės eglutė / Asmeninio albumo nuotr.

Jaukios staigmenos

Skaniai gaminti mokantys Laura ir Rytis tokio jaukaus vakaro neįsivaizdavo ir be naminio maisto, todėl eglutės įžiebimo vakarui R.Žvagulis iškepė naminių sausainių, ant kurių puikavosi ne tik judviejų vardai, bet ir žemaitiškai užrašyti meilės žodžiai.

„Rytis šiemet mane stebina, džiugina, lepina. Tą vakarą iškepė kalėdinių sausainių – visi „alpome“ nuo jų skonio, todėl dabar mano planas – iškepti dar skanesnius imbierinius sausainiukus“, – šypteli Laura.

Ryčio Žvagulio ir Lauros Navikaitės eglutė / Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja neabejoja, kad didysis švenčių stebuklas – tai artimi žmonės šalia, su kuriais jautiesi laimingas ir saugus.

„Šventinis laukimas visada yra nuostabesnis, kai šalia turime sveikus, laimingus ir mylinčius artimus žmones. Esu be galo laiminga ir tikiu, kad šių metų šventės atneš į mano gyvenimą ką nors stebuklingo... Ir visiems linkiu atrasti tą gyvenimo stebuklą ir nešti gerumą aplink esantiems“, – šypteli L.Navikaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vegetare pabuvusi Laura Navikaitė vėl valgo mėsą – Rytis Žvagulis suviliojo įmantriais patiekalais

Ryčio Žvagulio ir Lauros Navikaitės namuose jau kvepia Kalėdomis (6 nuotr.)