Moterimi-tauru vadinama Laura Laurita svajoja atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“

Laura Laurita / Gyles photoart nuotr.
Laura Laurita / Gyles photoart nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-17 21:00
AA

Atlikėja Laura Laurita (31), šiuo metu gyvenanti Londone, Didžiojoje Britanijoje, aktyviai siekia dainininkės karjeros – vadovaujama vokalo pedagogės Dainos Bilevičiūtei svajoja apie muzikos aukštumas. Žmonės.lt skaitytojams Laura Laurita prisistato kaip energijos kupina atlikėja, kurią aplinkiniai neretai pavadina moterimi-tauru. Artimiausiuose jos planuose – pasirodymas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

Kosmetologijos studijoje dirbanti Laura Laurita neslepia: šiuo metu dainavimas jai atstoja hobį, tačiau ilgainiui ji norėtų į muziką pasinerti rimtai ir tapti žinoma, vertinama dainininke. Dainuoja ji nuo pat mažens – pradžioje mokykloje, vėliau – universitete, o dabar ir dirbdama tam laiko randa. 

„Dainas rašau pati, dažniausiai – anglų ir rusų kalbomis. Jau turiu vieną vaizdo klipą, dabar ruošiuosi išleisti albumą“, – Žmonės.lt pasakoja Laura Laurita. Labiausiai ji mėgsta dainuoti popmuzikos stiliaus kūrinius, kartais – su džiazo elementais. 

Laura Laurita pozavo baikerių suvažiavime (5 nuotr.)
Gyles photoart nuotr.
+2

Apie ką dainuoja Laura Laurita? „Mane įkvėpia skirtingi išgyvenimai, mintys. Nebūtinai mano pačios, bet ir kitų. Dažnai viską pamąstau ir užrašau – tai sugula į dainas“, – atskleidžia. Šiuo metu koncertų gausa dainininkė pasigirti negali, bet yra dainavusi ne viename tarptautiniame muzikos festivalyje.

Dalyvaus „Eurovizijos“ atrankoje

Artimiausias Lauros Lauritos planas – dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Čia ji nori ne tik akis į akį susitikti su savo klausytojais, bet ir nugalėti – tiki, kad tikrai gali atstovauti Austrijoje vyksiančioje 2015-ųjų „Eurovizijoje“. 

„Dalyvauti „Eurovizijoje“ norėjau nuo pat vaikystės. Žiūrėdavau, kaip pasirodo ten dalyvaujantys dainininkai, ir svajodavau būti jų vietoje. Dabar ryžausi išmėginti jėgas – tikiu, kad Lietuva patikės mano daina ir laimėsiu atranką, o tada atnešiu sėkmę visai Lietuvai“, – neslepia Laura Laurita. Atrankoje dainininkė nori atlikti savo pačios parašytą dainą „Freedom“. 

Pristato fotosesiją

Prisistatydama Žmonės.lt skaitytojams Laura Laurita dalinasi kadrais iš naujausios savo fotosesijos, surengtos Londone vykusio baikerių suvažiavimo metu. Stovėdama prieš fotoobjektyvą Laura Laurita nusprendė pateisinti savo pravardę „moteris tauras“. 

„Kadangi mano zodiako ženklas yra Jautis – Tauras – tai ir nusprendėme fotosesijos metu mane papuošti ragais. Ateityje planuoju daugiau fotosesijų, o į baikerių suvažiavimą tikiuosi sugrįžti nebe kaip modelis, bet kaip dainininkė – dainuoti scenoje“, – sakė atlikėja.

Laurita už šį savo įvaizdį dėkoja drabužių dizainerei Daivai Mikuckienei ir plaukų stilistei Sandrai Purlytei.

Laura Laurita / Gyles photoart nuotr.