Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvėse – žinomos poros: atvyko ir M.Mikutavičius su sužadėtine

Erika ir Merūnas Vitulskiai, Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė, Deivydas ir Katažina Zvonkai / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai, Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė, Deivydas ir Katažina Zvonkai / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-06 12:27
AA

Penktadienį ant Vilniaus rotušės laiptų įvyko dešimtmečio meilę vainikavusios televizijos prodiuserių Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvės. Geros nuotaikos nesugadino net ir nuo ryto pliaupiantis lietus – sostinės centre porą pasveikinti susirinko būrys žinomų veidų.

Nenuostabu, kad jau ne vienerius metus televizijos užkulisiuose besisukantys Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius pažįsta daugelį žinomų šalies veidų. Per tą laiką kai kurie tapo ne tik kolegomis, bet ir gerais draugais. 

Lietingą penktadienį ceremonijos stebėti ir į santuokos kelią palydėti žinomų prodiuserių atvyko ne viena pramogų pasaulio pora. Pasislėpę po skėčiu Rotušės aikštėje pasirodė atlikėjas Marijonas Mikutavičius su sužadėtine Ieva Daugirdaite, Merūnas ir Erika Vitulskiai, operos solistas Vytautas Juozapaitis su žmona Egle,  Deivydas ir Katažina Zvonkai.

Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvių svečiai (12 nuotr.)
+6

Progos pasveikinti jaunavedžių nepraleido ir kolega, prodiuseris Rolandas Skaisgirys, laidų vedėja Lidija Rasutis bei kiti.

L.Paukštę ir kario uniforma pasipuošusi D.Kubilių sveikino ir susirinkę kolegos šauliai. Ant rotušės laiptų jie surengė trumpą demonstraciją ir išlydėjo porą į santuokinį gyvenimą. Liudininkais tapo geras poros draugas, leitenantas Edmundas Jakilaitis bei Lauros draugė Dovilė Dovidavičiūtė.

Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvių akimirka / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr

Duodami įžadus istorinėje Vilniaus vietoje Laura ir Dominykas jautėsi užtikrintai. Per dešimtmetį trunkančią draugystę įsitikino – labiau vienas kitam skirti ir būti negali.

Bet kokios pompastikos vengusi pora vestuvių norėjo paprastų, mielų širdžiai ir...laisvų.

Laisvė per ilgą buvimo kartu laiką jiems tapo pagrindiniu gyvenimo varikliu. „Per savo šventę nenorėjome prisirišti prie nereikalingų daiktų, beprasmės mums atributikos. Kam tas limuzinas vienai dienai su lipduku „nuoma“ ir telefono numeriu, jei mes ateityje neplanuojame tokio turėti? Linkome prie paprastų ir mums bei draugams fainų dalykų“, – apie vestuves kalbėjo D.Kubilius.

Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvių akimirka / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr

Su Laura vestuvių žiedus jiedu išsitatuiravo dar liepos mėnesį. 

Tuomet portalui Žmonės.lt žinoma moteris sakė, kad tai abiems atrodė kaip labai rimtas pareiškimas. 

„Pirmuosius žiedus-tatuiruotes pasidarėme iš karto po sužadėtuvių. Jau tuomet jaučiausi kaip ir ištekėjusi. Na, bet kai pradėjome galvoti apie vestuves, nusprendėme, kad ir vestuviniai žiedai turi būti tatuiruotės. Toks tikras įamžinimas  gavosi“, – sakė L.Paukštė.

Lauros Paukštės ir Dominyko Kubiliaus vestuvės (36 nuotr.)
+30