Laurynas Suodaitis: „Gerai atrodyti noriu ne dėl būsimų santykių, bet dėl savęs“

Laurynas Suodaitis  / LNK nuotr.
Laurynas Suodaitis / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-04 13:46
AA

Stebintys 33-ejų verslininką Lauryną Suodaitį tikrai pastebėjo, kad, prasidėjus skyryboms su žmona, garsia nuomonės formuotoja Viktorija Siegel, jis ne tik gerokai sulieknėjo, bet ir atjaunėjo. Laurynas atviras – jo kelionė į naują savęs versiją prasidėjo prieš metus atostogose Balyje su tuomet dar buvusia šeima, kai, užlipęs ant svarstyklių, pamatė kaip reikiant išgąsdinusius skaičius – 97 kilogramai.

Apie tai vyras prabilo LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.

„Niekada gyvenime nebuvau tiek svėręs, nes gimus sūnui keldavausi naktimis, nesilaikiau režimo, valgiau, kas papuola, ir visa tai davė savo rezultatus“, – pasakojo Laurynas. Dabar į sporto klubą Laurynas traukia bent keturis kartus per savaitę ir laikosi griežto mitybos plano.

Tiesa, dėl dailesnių kūno formų Laurynas tikina nieko neatsisakęs, o savaitgaliais ar silpnumo akimirką sau leidžiantis ir pasmaguriauti. Tai toli gražu ne viskas, ko Laurynas ėmėsi siekdamas, kaip pats sako, geriausios savo versijos. Su gydytoju Agniumi Stulpinu Laurynas pastaruoju metu susitinka dažnai. Laurynui į galvos odą leidžiamos specialios injekcijos, tenka ir šiek tiek pakentėti, juk ne veltui sakoma, kad grožis reikalauja aukų. Ir visa tai tam, kad išsaugotų slenkančius plaukus. Beje, kalbėdamas šia vyrams vis dar itin jautria tema Laurynas nestokoja humoro jausmo.

Laurynas Suodaitis / LNK nuotr.
Laurynas Suodaitis / LNK nuotr.

Pasak verslininko seniai praėjo tie laikai, kai vyrui keliauti pas grožio specialistus atrodė nevyriška, keista ar nepriimtina. „Rūpinimasis savimi su vyriškumu neturi nieko bendro. Tai parodo, kiek žmogus gerbia pats save“, – įsitikinęs Laurynas.

Geros išvaizdos Laurynas kol kas sako siekiantis kuo natūralesniais būdais, ir yra įsitikinęs, kad viešai matomam žmogui svarbu ne tai, kaip jis atrodo, o tai, kaip gyvena, ką kalba, kokiomis vertybėmis vadovaujasi, ir kokį pavyzdį rodo kitiems.

„Visa tai darau ne dėl naujų santykių, o dėl savęs, bet šiaip atrodyti gerai, manau, visiems smagu ir visi slapta to nori“, – teigė Laurynas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Laurynas Suodaitis prabilo apie sportą ir grožio procedūras (6 nuotr.)