Lavija Šurnaitė-Kairienė: „Kai nusiėmiau karūną, išmokau gerbti ir vertinti savo šeimą“

Lavija Šurnaitė
Lavija Šurnaitė
Šaltinis: „Žmonės“
2017-11-29 11:03
AA

Tikrai suabejotum, jei sėkminga laidų vedėja, populiarių knygų autorė, o ir šiaip graži moteris prisipažintų gyvenime turėjusi daug problemų. Tačiau Lavija ŠURNAITĖ-KAIRIENĖ (38) paneigia stereotipą: būta visko. Užtat šiandien ji atvirai kalba, kas jai padėjo išsikapstyti iš didžiausių gyvenimo duobių, kaip atrado optimizmo geną savyje ir kas išmokė labiau vertinti tuos, kurie yra šalia, – savo šeimą.

Lavija atvira – televizija jai jau nėra pažadėtoji žemė. Tai tiesiog darbas, kurį mėgsta, kuris jai smagus ir malonus. Bet jei jis vieną dieną pasibaigtų, tragedijos, įsitikinusi, nebūtų. Juo labiau kad neseniai pati paprašė retesnio grafiko. „Savanoriškai atsisakyti eterio ir dalies atlyginimo – skamba beprotiškai, ar ne? O man beprotybė atrodo, kad taip intensyviai dirbdama savo artimuosius matydavau tik ryte keletą minučių ir vakare, kai grįždavau pavargusi ir būdavau tokia papiktinta boba.“ Netrukus pastebėjo, kad santykiai šeimoje gerėja, kai stengiasi būti geresniu, švelnesniu žmogumi.

O būta santuokos krizių? „Aišku“, – prisipažįsta Lavija. Ir skambių frazių „nešk dokumentus – pasirašysiu!“ Tokias frazes, sako, išprovokuoja smulkmenos: pavyzdžiui, kažkas iš šeimos narių suvalgė paskutinį gabalėlį lašišos ar plytelę šokolado! Bet norint darnos šeimoje, reikėjo keisti požiūrį į save, suvokti, kad nesi pats svarbiausias. „Kai nustoji būti įsivaizduojama karalienė, kai nusiimi karūną, tampi gera žmona ir mama. Gyvenu su žmogumi, kuris yra lygus man – turintis tokių pat jausmų, lūkesčių ir norų. Šeima nėra mano asmeninis šou ir ne pagal mane viskas turi vykti“, – dėsto išmoktas pamokas Lavija.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės. Šiame numeryje taip pat skaitykite: