Lavija Šurnaitė-Kairienė pademonstravo rudenines dieninio makiažo tendencijas

Dieninio makiažo pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Dieninio makiažo pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-09-24 11:44
AA

Sostinė, kaip ir visa Lietuva, vis labiau pasiduoda rudenėjančiam orui. Moterys ima vis akyliau rūpintis savo oda, plaukais ir nagais. Na, žinoma, ir makiažu. Kaip tik antradienį įvyko naujausių makiažo tendencijų pristatymas, kartu su buvusia TV laidų vedėja Lavija Šurnaite-Kairiene priešakyje.

Rudeniškas rytinio-dieninio makiažo tendencijas pristatė vizažistė Karolina Taraškevič. Ji tikino, kad kiekvienai moteriai makiažas – pusė geros nuotaikos.

„Ryte iš tiesų turime labai mažai laiko. Tačiau kiekviena moteris turi skirti bent 10 minučių pasirūpinti savimi ir pasižiūrėti, kaip ji atrodo. Lavijai padarytas dieninis makiažas su „Rasa BB“ kremu“, – pasakojimą pradėjo makiažo specialistė.

Ant kėdės sėdinti L.Šurnaitė-Kairienė tapo makiažo modeliu. Prieš surengtus „grožio pusryčius“, vizažistė TV laidų vedėją pagražino specialiai šiam pristatymui.

Vilniuje pristatytos dieninio makiažo tendencijos (26 nuotr.)
+20

„Šis makiažas atliktas su trimis spalvomis – rožine, koralo ir rusva. Žinoma, dar tušas. Makiažas gali būti skirtas ir dalykinį darbą dirbančioms, ir tiesiog dieną į miestą išeinančioms moterims. Šiais metais madingi ir akių pravedimai. Dieną – plonytė liniją, o vakarui galima rinktis ir ryškesnes spalvas. Kitas akcentas – lūpos. Jos šį sezoną turėtų būti dažomos pastelinėmis, natūraliomis spalvomis“, – pasakojo K.Taraškevič.

Dieninio makiažo pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Tiesa, vizažistė patikino, kad ne tik šį sezoną, bet ir šiais (o gal dar ir kitais) metais bus itin madingi platūs antakiai. „Moterims reiktų atsiauginti ir kurį laiką nepešioti savo antakių. Žinoma, palaikyti formą būtina, tačiau šį sezoną madingi vešlūs ir platūs antakiai“, – sakė Karolina. Ji patikino, kad vadovaujamą darbą dirbančioms moterims reiktų antakius dažyti ryškiai, nes tai simbolizuoja valdžią. Tačiau jei einate į romantišką pasimatymą, reikėtų antakius palikti natūralius arba padažyti švelniau“, – pasakojo vizažistė.

Gera naujiena ir raudonų lūpų mėgėjoms – ši spalva madinga ir šį sezoną. Svarbiausia, kad spalva būtų matinė. 

Šiuose pusryčiuose dalyvavo ir kitos pramogų pasaulio damos: Gabrielė Martirosianaitė, Milana Jašinskytė-Pankevičienė, Viktorija Jakučinskaitė, Viktorija Prokofjeva, Rimantė Kulvinskytė bei reklaminę naujo „Rasos“ kremo kampaniją fotografavęs Gediminas Žilinskas.

Dieninio makiažo pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.