Lavija Šurnaitė-Kairienė šiemet kalėdines dovanas siūlo puošti tik natūraliomis dekoracijomis

Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-12-05 12:29
AA

Trečiadienį prekybos centre „Gedimino 9“ esančioje parduotuvėje „Stenders“ Lavija Šurnaitė-Kairienė demonstravo galima nustebinti kolegas, bičiulis, šeimos narius ar mylimuosius išskirtiniu dovanų įpakavimu.

Moteris dovanėles pakavo naudodama tik natūralius produktus: džiovintas citrinas, apelsinus, papajas bei gėles, cinamono lazdeles, kokosų drožles ir kitus produktus. Lavija tikino, kad jai pačiai visuomet miela gauti kvepiančias dovanas, tad kiekvieną dailiai supakuotą daiktą ji kvėpino specialiais dovanų kvepalais.

L.Šurnaitė-Kairienė šiemet žada pirkti ir savo rankomis pakuoti bent 5 ar 6 dovanėles savo mylimiems žmonės. „Man labai svarbu estetinis dovanos vaizdas, nes ji gali būti pati brangiausia, tačiau jeigu ją įteiki įdėtą į kokį celofaninį maišelį, tai viskas nublanksta“, – Žmonės.lt pasakojo moteris.

Lavija atviravo, jog šiemet žada Kalėdines dekoracijas rinksis raudonas arba baltas. „Tiesą sakant dar nenusprendžiau kokia spalva puošti, bet mano namų dekoracijos bus baltos arba raudonos“, – sakė L.Šurnaitė-Kairienė.

Moteris pasakojo, jog eglutės papuošti dar nespėjo, mat tą daro likus savaitei iki Kalėdų. „Nesuprantu kodėl žmonės puošia egles lapkritį ar gruodžio pradžioje. Mūsų šeima ją puošia prieš pat Kalėdas, kad eglutė nespėtų nusibosti. O nupuošiame per Trijų Karalių šventę“, – savo šeimos tradicijomis dalijosi Lavija.