Lavijai Šurnaitei-Kairienei skubiai prireikus Pauliaus Skučo pagalbos, šis į tiesioginį eterį skubėjo iš Druskininkų

Paulius Skučas ir Lavija Šurnaitė-Kairienė  / Asmeninio albumo/Viganto Ovadnevo nuotr.
Paulius Skučas ir Lavija Šurnaitė-Kairienė / Asmeninio albumo/Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-31 16:33
AA

Kartais žodis kolegiškumas gali skambėti kiek šaltai, tačiau informacinės-pramoginės laidos „Labas vakaras, Lietuva“ vedėjams Lavijai Šurnaitei-Kairienei ir Pauliui Skučui jis asocijuojasi su tvirta bičiulyste. Tą pastebi ne tik aplinkiniai, stipriu kolegišku ryšiu didžiuojasi ir Lavija, kuri antradienį patekusi į ekstremalią situaciją, kreipėsi pagalbos į Paulių.

Dantisto kabinete apsilankiusi Lavija Šurnaitė-Kairienė susidūrė su kiek netikėta situacija. Likus kelioms valandoms iki darbo pradžios, moteris suprato, jog šį vakarą į laidos filmavimą ji atvykti negalės. Lavija su pagalbos prašymu kreipėsi į kolegą Paulių.

„Paulius šiuo metu atostogauja. Labai gerbiu žmonių privatumą, paprastai niekada neprašyčiau tokio dalyko, tačiau pirmą kartą per dvejus metus susidūriau su išties netikėtu atveju“, – pasakojo Lavija.

P. Skučo pasiteiravusi, galbūt jis yra Vilniuje, Lavija liko sužavėta – vyras laiką leido Druskininkuose, bet akimirksniu sutiko pagelbėti.

„Paulius yra toks pasaulio gelbėtojas, nepaliks bėdoje – nei savų, nei svetimų. Jam nuoširdžiai rūpi ir svetimų žmonių sunkumai. Jis tas, kuris iškart lekia į pagalbą. Surinkti trumpąjį numerį 112 bei pasirūpinti nepažįstamuoju – Pauliui įprastas dalykas. Be jokių dvejonių tą ir padarys. Viską sakau be patoso. Su kolegiška meile ir pagarba jam“, – kalbėjo Lavija, kurią šį vakarą tiesioginiame eteryje suskubo pakeisti kolega.

Lavija Šurnaitė-Kairienė ir Paulius Skučas / Nerijaus Palucko nuotr.

Žmonės.lt primena, kad su kolega Pauliumi Skuču petys į petį Lavija dirba jau dvejus metus. Žurnalistai susitiko beveik prieš dešimtmetį, tačiau Lavijos teigimu, geriausiai kolegą pažįsti tik tada, kada jungia kasdienės darbinės ir tokios ekstremalios situacijos kaip šiandienos.

Lavija Šurnaitė-Kairienė (15 nuotr.)
+9