Ledo ritulininkas Mantas Armalis vedė mylimąją Stiną Rosengren

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.
Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-29 21:31
AA

Švedijoje vestuves atšoko ledo ritulio komandoje „Djurgarden“ žaidžiantis, žinomas Lietuvos ledo ritulininkas ir fotomodelis Mantas Armalis. Po 7-erių metų draugystės jis vedė mylimąją Stiną Roserngren.

Lietuvių sportininkas mielai pasidalijo šventės akimirkomis ir su portalu Žmonės.lt. 

Vestuves atšokome Stokholme, labai gražioje vietoje, kuri puikuojasi ant kalvos. Iš ten atsiveria viso miesto panorama. Čia vyko tiek ceremonija, tiek iškilmės. Su žmona norėjome išvengti keliavimo iš vieno taško į kitą. Stengėmės visą dieną skirti vienas kitam ir artimiesiems“, – pasakojo sportininkas.

M.Armalis išdavė, kad tuoktuvės buvo itin švediškos, pagal ten įprastas tradicijas. Gaila, tačiau į iškilmes, kurios iš pradžių buvo numatytos kur kas didesnės, atvyko vos trečdalis svečių.

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.

„Dėl pasaulį užklupusios pandemijos, pusę bičiulių, o tuo pačiu ir mes – nenorėjome rizikuoti, todėl sąrašas sutrumpėjo. Atvyko tikrai ne visi, kuriuos norėjome mums svarbią dieną matyti“, – atviravo jaunavedys.

Mantas Žmonės.lt pasakojo, jog visą vestuvių dieną jaudulio nejuto, bet pamačius prie altoriaus žengiant Stiną, jo širdis suvirpėjo. „Tikriausiai tik tą akimirką aš suvokiau, jog viskas, kas vyksta – tikra“, – šyptelėjo jis.

Stina ir Mantas susižadėjo 2018 metais. 

Anksčiau žurnalui „Žmonės“ jis yra pasakojęs, kad nors visą laisvalaikį atima ledo ritulys, mylimoji dėl to niekad nepriekaištauja.

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.

Ledo ritulininkas net juokavo, kad vestuvių datą jie galų gale rinksis viską priderinę prie sportininko tvarkaraščio. Taip jau nutiko, kad Mantą jo karjeros vingiai nunešė į mylimosios gimtinę – Švediją. Todėl ir vestuvių datą, ir vietą buvo dar paprasčiau pasirinkti.

Mantas prieš keletą metų tikino, kad gyventi derinantis prie įtemptos dienotvarkės galbūt ir nėra labai patogu, tačiau Stina jo darbui niekada nepavyduliavo. Priešingai – gerbė mylimojo darbą taip pat, kaip jis gerbė jos.

Ledo ritulininko Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės (13 nuotr.)
+7

Iki sužadėtuvių Stina ir Mantas draugavo ketverius, iki vestuvių – septynerius metus. Abu jie įsimylėjo vienas kitą kone iš primo žvilgsnio. Kartą susitikę per Naujųjų metų vakarėlį, nebeišsiskyrė.