Legendinė Teta Beta grįžta į televiziją su laida „Labanaktukas“

Bernadeta Lukošiūtė-Stankevičienė / LRT nuotr.
Bernadeta Lukošiūtė-Stankevičienė / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-05 18:37
AA

Gera žinia tėvams ir jų vaikams, o gal ir anūkams: į televizijos eterį grįžta legendinės laidos vaikams „Labanakt, vaikučiai“ vedėja Bernadeta Lukošiūtė-Stankevičienė. Šįkart – su nauja laida vaikams ir jų tėvams „Labanaktukas“.

Kultinių aštuntojo ir devintojo dešimtmečių laidų, be kurių savo vaikystės neįsivaizduoja dauguma šiandieninių keturiasdešimtmečių, siela įsitikinusi, kad tai, ko šiandien labiausiai trūksta vaikams, yra gera knyga, todėl sieks priminti apie jas... skaitydama pasakas TV eteryje.

Žinoma diktorė, kurios švelnus balsas skambėjo Lietuvos radijo eteryje ir kruvinąją Sausio 13-osios naktį – viena taisyklingiausiai kalbančių LRT balsų, prieš kelerius metus klausytojų ir kalbininkų išrinkta „Kalbos grynuole“. Tačiau ne mažiau, negu kalba, jai rūpi ir vaikų literatūra – tai gerai žino jau daugelį metų transliuojamos LRT radijo laidos „Tetos Betos viktorina“ klausytojai. Su geromis knygomis užaugo ir B. Lukošiūtės sūnus, du anūkai.

„Nenorėčiau, kad naujoji mūsų laida „Labanaktukas“ būtų tiesiogiai siejama su „Labanakt, vaikučiai“ – tai ne „Labanakt, vaikučiai“ tęsinys, – šypsosi nesenstanti TV ir radijo legenda. – Mūsų uždavinys dabar – skaityti knygas, viliantis, kad tas knygas skaitys ir mūsų jaunieji bičiuliai drauge su tėveliais. Juk tai – LRT Kultūros kanalo laida... Norime supažindinti vaikus su geriausiais pasaulio ir lietuvių autoriais, rašančiais vaikams, klasikine literatūra. Pradedame nuo Kęstučio Kasparavičiaus ir Donaldo Bisseto. Gal galėsime tiesiog pasiūlyti, įkvėpti tėvus atrasti vaikams kokią nuostabią knygą, apie kurią jie buvo pamiršę?“

Kartą per savaitę „Labanaktukas“ sulauks svečio, kuris taip pat skaitys mėgiamą savo ar savo vaikų pasaką. Bus rodomi animaciniai filmai „Tatonka ir mažieji draugai“ bei  „Čaplinas“, sukurtas pagal garsųjį nebyliojo kino personažą.

„Labanaktukas“ su teta Beta – kiekvieną darbo dieną nuo sausio 5 d. 20.30 val. per LRT Kultūrą.

Pokalbį apie naująją laidą galima pamatyti čia.