Legendinė vokiečių grupė „Moderat“ atvyko į Lietuvą: laukia išskirtinis šou

„Moderat“ / Birgit Kaulfuss nuotr.
„Moderat“ / Birgit Kaulfuss nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-10-26 13:28
AA

Šiandien anksti ryte Vilniuje sustojo vokiečių elektroninės muzikos sunkiasvorių „Moderat“ turo autobusas. Šį ketvirtadienio vakarą laukia didelis ir svarbus muzikos įvykis sostinėje. Į Lietuvą grįžo vokiečių elektroninės muzikos sunkiasvoriai „Moderat“.

Vokiečių supergrupė agentūros „8 Days A Week“ kvietimu šiandien rodysis „Compensa“ koncertų salėje. Penktadienį grupės „Moderat“ laukia dar vienas pasirodymas Baltijos šalyse ir „Hanzas Perons“ scena Rygoje.

„Moderat“ Vilniuje – visada smagu. Legendinis vokiečių trio, be kurių elektroninės muzikos scena pasaulyje būtų visai kitokia. Nėra ką daug kalbėti apie „Moderat“. Tiek Apparat, tiek „Modeselektor“ Lietuvos publika puikiai juos pažįsta ir myli. Sunku netgi būtų suskaičiuoti visas jų viešnages Lietuvoje. Juk jie skrodžia pasaulį ir melomanų širdis jau šimtą metų. Visi jie savaip išvedė iš kelio jau porą Vilniaus naktinėtojų ir melomanų kartų. Galima būtų prirašyti begalybę epitetų jiems, kaip elektroninės muzikos kalviams. Jie tokie yra vieninteliai ir daug metų „on top“. Gal todėl, kad visada yra bent dviem žingsniais toliau, nei kiti?

Moderat at Grand Palais – Passengers

2022 vasarą „Moderat“ buvo pagrindinis naujo miesto festivalio „8 Festival” vardas ir Lukiškių kalėjimo didžiajame kieme pasirodė visu gražumu. Istorinė festivalio nuotrauka su vaivorykštės spalvų užrašu Vilnius atmintyje išliks dar labai ilgai.

Šiandienos koncertas sostinėje – „Moderat“ albumą „MORE D4TA” pristatančio koncertų turo po pasaulį dalis. Šis turas ir grupės etapas artėja į pabaigą. Jie vis dar groja kaip iš pypkės - tuo galėsite dar kartą įsitikinti šiandien „Compensa“ koncertų salėje. Prisiekę „Moderat“ fanai išprotėję, koncertų kokybė ideali, o gyvo pasirodymo jėga ir estetika bei 20+ metų karjeros nepalieka abejingų.

Vietinis palaikymas - Monikaze

Dar viena gera šio koncerto žinia. Paaiškėjo, kas apšildys „Moderat“ pasirodymus Baltijos šalyse. Tai bene skambiausia Lietuvos elektroninės muzikos kūrėja Monikaze. Kas jau kas, bet Monika tikrai nusipelnė tokios galimybės ir pažinties su „Moderat“. Monikaze apšildys savo herojus Vilniuje ir Rygoje. Ją „Moderat“ komanda pasirinko iš tuzino kitų. Monikai tai bus jau antras toks kartas agentūros istorijoje ir pirmas toks Rygoje. Priminsim, kad kadaise Monikaze Botanikos sode Kairėnuose dalinosi viena scena su Kanados elektroninės muzikos profesoriumi Caribou.

Video: Monikaze – Lazy:

„8 Days A Week” veikla, ši platforma ir tokie koncertai padeda augti lietuvių muzikos kūrėjams. Taip visa scena kyla į viršų. Monikai tai bus puiki proga pasididinti savo auditoriją kelis kartus bei skambėti dar garsiau ir plačiau. Jos naujausias albumas „Weakness“ vertas perklausos nuo pradžių iki pabaigos.

Laukia nepriekaištingas „Moderat“ šou, pilnametražis koncertas, kelionė laiku ir erdve bei tiesa iš kolonėlių. Kokybė. Norisi tikėti, kad po šio koncerto sostinėje bus dar daugiau laimingų žmonių. Šiame koncertų ture liko vos 3 pasirodymai ir 1 iš jų jau dabar pažymėtas „Sold Out“ ženklu. Paskutinis šio turo koncertas vyks Berlyne, kaip ir dera vokiečiams. Visi bilietai į „Moderat“ pasirodymą Berlyne išparduoti. Į pasirodymą Vilniuje dar šiek tiek bilietų yra.

Video: Moderat - Fast Land:

Tolyn žvelgianti muzikos agentūra „8 Days A Week” taip pat organizuoja „Moderat“ pasirodymą Rygoje. Anksčiau planuotas grupės pasirodymas Taline dėl rimtų asmeninių priežasčių ir labai sudėtingos logistikos buvo atšauktas. „Moderat“ fanai iš Estijos yra laukiami Rygoje, kur galios tie patys bilietai. Dar vienas puikus pavyzdys, kad „Moderat“ rūpinasi savo fanais ir su jais turi labai savitą ryšį.

Bilietais į šio vakaro koncertą Vilniuje prekiauja oficialus bilietų platintojas „Bilietai LT“. Organizatoriai žada nepagailėti gero garso. Tuo rūpinasi šaunuoliai iš „Mex Pro“ komandos. Durys bus atidarytos 19 val., pradžia – 20:15 val. Šį išskirtinį muzikos įvykį pradės lietuvių elektroninės muzikos spindulys Monikaze. „Moderat“ į sceną žengs apie 21:30 val.

Vokiečių grupė „Moderat“ (13 nuotr.)
+7