Legendinių „Sex Pistol“ lyderis J.Lydonas rungsis „Eurovizijos“ atrankoje: dainą skiria žmonai

Johnas Lydonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvęs grupės „Sex Pistols“ vokalistas Johnas Lydonas, daugeliui geriau žinomas kaip Johnny Rottenas, sieks atstovauti Airijai šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Pankroko legenda su dabartine savo grupe „Public Image Ltd“ (PiL) kartu su kitais penkiais būsimaisiais dalyviais vasario 3 d. pasirodys specialioje Airijos televizijos laidos „The Late Late Show“, „Eurovizijos“ atrankos, laidoje.

Šou transliuos Airijos nacionalinis transliuotojas RTÉ, o nugalėtoją lems nacionalinė ir tarptautinė žiuri bei visuomenės balsavimas.

Lydonas, kuris gimė Londone airių tėvų šeimoje, grupę „PiL“ įkūrė po to, kai 1978 m. sausį išsiskyrė grupė „Sex Pistols“. Grupė pelnė keturis Jungtinės Karalystės Top 20 singlus ir keturis Jungtinės Karalystės Top 20 albumus.

Johnas Lydonas / „Scanpix“ nuotr.

Siekdama patekti į Liverpulį (Anglija), kur gegužės mėnesį vyks 67-asis kasmetinis „Eurovizijos“ konkursas, grupė teigė, kad atliks „asmeniškiausią kūrinį“, kuriuo Lydonas kada nors yra dalijęsis.

Pirmadienį išleista daina „Hawaii“ yra tarsi meilės laiškas Lydono žmonai Norai, kuri serga Alzheimerio liga, sakoma grupės pranešime.

„Ji skirta visiems, išgyvenantiems sunkius gyvenimo kelionės laikus su žmogumi, kuris jiems labiausiai rūpi, – sakoma Lydono pranešime. – Tai taip pat vilties žinia, kad galiausiai meilė nugali viską“.

Airių aktorius Rory Cowanas, geriausiai žinomas dėl Rory Browno vaidmens airių televizijos komedijoje „Ponios Brown berniukai“ („Mrs Brown's Boys“), parašė socialiniame tinkle „Twitter“: „Labai tikiuosi, kad PIL laimės nacionalinę ir tarptautinę #Euroviziją. Daina ir taip yra pakankamai gera, bet ji taip padidins informuotumą apie #alzheimers“.

Išgirskite dainą „Hawaii“:

Skaitykite daugiau