Legendinės laidos „Kibir tele vibir“ vedėjas K.Stumbrys-Vaiduoklis gedi mirusios žmonos

Kastytis Stumbrys / Asmeninio albumo nuotr.
Kastytis Stumbrys / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-28 10:30
AA

Legendinės vaikų laidos „Kibir tele vibir“ vedėjas Kastytis Stumbrys, įkūnijęs Vaiduoklio personažą, išgyvena skaudžią netektį – mirė jo žmona Aušra.

Skaudžią žinią apie žmonos netektį Kastytis Stumbrys paskelbė trečiadienį feisbuke. Buvęs laidų vedėjas pranešė, kad anapilin iškeliavusi sutuoktinė bus pašarvota Raudondvaryje, salėje prie Raudondvario bažnyčios.

„Vienas... Aušrelė bus pašarvota Raudondvaryje, salėje prie Raudondvario bažnyčios. Kada laidotuvės – paskelbsiu rytoj...“ – rašė jis.
 
Ketvirtadienį portalui Žmonės.lt susisiekus su buvusiu laidų vedėju Kastyčiu Stumbriu, jis patvirtino, kad trečiadienį neteko žmonos. K.Stumbrys atskleidė, kad žmona mirė nuo koronavirusinės infekcijos.
 
Portalui Žmonės.lt žinoma, kad Kastytis Stumbrys ilgus metus slaugė žmoną, kuri buvo prikaustyta prie lovos dėl erkinio encefalito. Galiausiai jos gyvybė užgeso susirgus pavojingu koronavirusu.

Primename, kad Kastytis Stumbrys sukūrė legendinį Vaiduoklio vaidmenį, su kuriuo užaugo buvusios populiarios vaikų laidos „Kibir tele vibir“ karta.

Dabar K.Stumbrys save realizuoja kurdamas kryžiažodžius, fotografuodamas ir gamindamas smagiais aprašymais lydimus patiekalus.